MMA PLNajnowszeKSWMichał Materla wystąpi na KSW Colosseum 2 na Narodowym? Jest pomysł na zestawienie!

Michał Materla wystąpi na KSW Colosseum 2 na Narodowym? Jest pomysł na zestawienie!

Czy Michał Materla wystąpi na hitowej gali KSW Colosseum 2, która już na początku czerwca odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie? Legenda polskiego MMA jest zestawiany z miejscowym zawodnikiem!

Michał Materla wystąpi na KSW Colosseum 2

Materla udzielił wywiadu Arturowi Mazurowi z kanału Klatka po Klatce, gdzie skomentował rzucone przez dziennikarza zestawienie. Były mistrz KSW nie ukrywa, że podjąłby się takiej walki, mimo ogromnej sympatii do rywala, którego mu przedstawiono.

Michał Materla wystąpi na KSW Colosseum 2 na Narodowym?

A przeciwnikiem tym miałby być efektownie walczący Radosław Paczuski. Pomysł na walkę Materla vs Paczuski chodzi w kuluarach polskiego giganta, ale sam Michał Materla jeszcze nie potwierdził tego zestawienia jako faktu:

“Byłoby bardzo miło. Oprócz tego, że Radka prywatnie bardzo lubię i szanuję jako człowieka i jako sportowca. Bardzo fajny progres zrobił do sportu jakim jest MMA ze sportu kopanego. I byłoby to na pewno nie lada wyzwanie i mogę tylko powiedzieć tyle, że duża motywacja byłaby to dla mnie, móc stoczyć taki pojedynek.”

A Wy chcielibyście zobaczyć walkę Michał Materla vs Radosław Paczuski na KSW Colosseum 2?

Zobacz także:

“Boks syjamski”? Bob Sapp wraca by stoczyć walkę w niecodziennej formule! [WIDEO]

Już pierwszego kwietnia odbędzie się kolejna edycja Fight Circus. To już szósta odsłona najdziwniejszego wydarzenia w świecie sportów walki! Walkę na gali stoczą między innymi Bob Sapp czy były mistrz UFC…

Omielańczuk o walce Załęckiego: Tam nie ma kontuzji nogi tylko jest kontuzja i to mocna głowy! [WIDEO] Widzieliście?

Daniel Omielańczuk w rozmowie z naszym portalem został zapytany o ostatnią galę High League 6, która odbyła się w Katowicach. Padło również pytanie o walkę Denisa ”Bad Boya” Załęckiego, który już w pierwszej odsłonie musiał uznać wyższość Pawła ”Tybori” Tyburskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis