MMA PLNajnowszeCiekawostki“Boks syjamski”? Bob Sapp wraca by stoczyć walkę w niecodziennej formule! [WIDEO]

“Boks syjamski”? Bob Sapp wraca by stoczyć walkę w niecodziennej formule! [WIDEO]

Już pierwszego kwietnia odbędzie się kolejna edycja Fight Circus. To już szósta odsłona najdziwniejszego wydarzenia w świecie sportów walki! Walkę na gali stoczą między innymi Bob Sapp czy były mistrz UFC…

Fight Circus znane jest z nietuzinkowych formuł pojedynków. Walka “dwóch małych na jednego dużego” czy” street fighting kobiet” to nie wszystko! To co ma skraść show tego eventu to walka w formule…boksu syjamskiego! Ze względu na to, Bob Sapp oraz Quinton Jackson zawalczą jako jeden zawodnik!

Robert “Bob” Sapp to znana postać w świecie zarówno sportu, jak i show-biznesu. Był wrestlerem, zawodnikiem K1, a także MMA. Walczył dla chociażby PRIDE czy ONE. Jedną walkę odbył także i w KSW. Miało to miejsce w 2012 roku uległ “Pudzianowi” już na samym początku pierwszej rundy. W swojej karierze odnotował aż 14…porażek z rzędu.

Quinton Jackson (38-14) może pochwalić się troszkę lepszym dorobkiem w sportach walki niż Bob. Walczył pod szyldem Bellatora czy UFC, w którym przez rok posiadał status mistrza dywizji półciężkiej. Stawał naprzeciwko Jona Jonesa, Fedora Emalianenki czy Chaela Sonnena. Nadmieńmy, że dwukrotnie pokonał Chucka Liddela przed czasem!

Bob Sapp oraz Quinton Jackson prezentują wspólny trening! [WIDEO]

Full Metal Dojo to organizacja, która stoi za projektem “Fight Circus”. Jej szef, Jon Nutt, którego specjalizacją jest muay thai, będzie jednym z rywali dżentelmenów, o których była przed chwilą mowa. Na Twitterze FMD możemy obejrzeć fragment treningu zawodników, jak i oficjalną zapowiedź tego pojedynku. Uśmiech z pewnością zagości na twarzy każdego widza!

Zobacz także:

Chimaev o potencjalnej walce z Perreirą o pas: To byłoby łatwe, nie zadałby nawet ciosu!

Pewności siebie nie można mu odmówić! Khamzat Chimaev (12-0) gwarantuje, że z łatwością pokonałby aktualnego mistrza wagi średniej – Alexa Perreirę (7-1). ”Borz” zapewnia, że byłaby to jedna z jego najłatwiejszych walk. To nie koniec, bowiem Chimaev powiedział, że zakończyłby walkę w minutę.

Underground Boxing Night 2. Gala Ambro już 1 kwietnia. Znamy uczestników!

Już 1 kwietnia w Warszawie odbędzie się gala bokserska Underground Boxing Night 2, Znamy już uczestników wydarzenia, za które odpowiada Dawid “Ambro” Ambroziak.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis