MMA PLFENMichał Materla o propozycji kontraktowej z FEN: Była jedna rozmowa, która zakończyła się bardzo szybko

Michał Materla o propozycji kontraktowej z FEN: Była jedna rozmowa, która zakończyła się bardzo szybko

Wiele w ostatnich tygodniach mówiło się o angażu Michała Materli w organizacji Fight Exclusive Night. Ludzie związani z federacją FEN, świadomie dodawali różnych bodźców całej sytuacji. Jak się jednak okazało, negocjacje bardzo szybko spełzły na niczym.

Materla FEN

Głośno w ostatnich kilku tygodniach zrobiło się w świecie sportów walki o potencjalnym angażu Michała Materli w organizacji FEN. Prezes federacji – Paweł Jóźwiak zapewniał, że rozmowy z Michałem się toczą, ale zrobi wszystko, co w jego mocy, aby „Cipao” podpisał kontrakt z FEN-em. Dodatkowo, na ostatniej gali FEN 37, nowy mistrz FEN – Cezary Oleksiejczuk wygłosił długi monolog, w którym „błaga” Berserkera o wzięcie walki z nim. Niestety, wszystkie działania okazały się porażką, ponieważ wczoraj ogłoszono, że Michał Materla wraca do organizacji KSW!

„Była jedna rozmowa, która zakończyła się bardzo szybko”

Gościem wtorkowego Hejtparku na Kanale Sportowym był Michał Materla. Legenda federacji KSW wypowiedziała się na temat propozycji organizacji Fight Exclusive Night, która pojawiła się w trakcie „bezrobocia” Berserkera.

Była jedna rozmowa z FEN-em, która zakończyła się bardzo szybko. Moje oczekiwania, a ich propozycja bardzo mocno się rozbiegały. Temat został ucięty, po jednej dosłownie rozmowie. To była rozmowa z Norbertem. Ja miałem jeszcze później – podczas gali w Szczecinie – okazję porozmawiać chwilę z Bartkiem Szubą, ale ja stałem przy swoim stanowisku.


Mówiłem, że nie jest tani – podsumował Maciej Kawulski.

Zobacz także:

Gwiazda UFC wywołuje burzę swoimi wpisami! McGregor: Ludzie powinni mieć prawo wyboru!

Conor McGregor (22-6) wywołał prawdziwą burzę swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Standardowo później wpisy Irlandczyka zniknęły. McGregor skomentował plan wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Były podwójny mistrz UFC nie zgadza się z taką sytuacją i uważa, że każdy powinien mieć wybór.

Zaskakujące słowa Boxdela o FAME MMA: To nie jest projekt na jakoś super długo!

Projekt FAME MMA z każdym kolejnym wydarzeniem zyskuje na popularności. Cała koniunktura generuje coraz większe przychody, co pokazują liczby sprzedanych płatnych subskrybcji. Czy coś może więc pójść nie tak? „To nie jest projekt na jakoś super długo” – wypowiedział się jeden z włodarzy FAME, Michał „Boxdel” Baron.

Oficjalnie Michał Materla wraca do KSW! Następna walka już na 66 edycji w Szczecinie!

Jest dobra wiadomość! Dzisiaj podczas ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym ogłoszono, że Michał Materla (30-8) wraca do największej organizacji w naszym kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis