MMA PLNajnowszeMichał MaterlaMichał Materla oświadcza: To była moja ostatnia walka…

Michał Materla oświadcza: To była moja ostatnia walka…

Od ostatniej walki bijącego serca KSW mijają już 2 tygodnie. Czy to serce będzie bić w dalszym ciągu? Czy Michał Materla sugeruje, że jego ostatni bój to była ostatnia walka?

Michał po swoim ostatnim zwycięstwie, które miało miejsce w czerwcu na gali KSW Colosseum 2, otrzymał kolejną szansę zdobycia tytułu mistrzowskiego. Już w grudniu spróbował swoich sił w walce o wspomniany pas z Pawłem Pawlakiem. Pojedynek ten miał przebieg jednostronny, bowiem zakończył się jednogłośną decyzją na korzyść broniącego tytułu (2x 50:45, 49:46).

Ostatni raz żywą legendą polskiego MMA mogliśmy obejrzeć w akcji 16-stego marca w Gorzowie. Było to z pewnością nieudane starcie dla reprezentanta “Berserker’s Team”. Piotr Kuberski brutalnie rozbił go już w pierwszej rundzie, w związku z czym potencjalne plany Materli, o kolejnej szansie na walkę o tytuł, legły w gruzach.

Materla i przyszłość w KSW?

Dwukrotny pogromca Jay’a Silvy postanowił jakiś czas temu opublikować parę zdań od siebie. Zawodnik Konfrontacji Sztuk Walki podziękował fanom, a przy okazji podzielił się swoją aktualną sytuacją kontaktową:

Dziękuję wszystkim, którzy są ze mną w tych najgorszych momentach. Ja mimo przeciwności losu postaram się Wam Wszystkim odwdzięczyć, bo czuję na plecach odpowiedzialność za taką armię wsparcia! To była moja ostatnia walka w obowiązującym kontrakcie KSW…szkoda, że tak się potoczyła

Co teraz z Michałem Materlą? Zakładam, że stoczy jeszcze minimum jedną walkę. Jubileuszowa gala KSW 100 byłaby świetnym miejscem i czasem na pozostawienie rękawic na środku oktagonu…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis