MMA PLKSWMichał Kita zawalczy o pas KSW? Mistrz bada zainteresowanie fanów!

Michał Kita zawalczy o pas KSW? Mistrz bada zainteresowanie fanów!

Czy Michał Kita zawalczy o pas mistrzowski wagi ciężkiej KSW? “Masakra”, który udanie powrócił do klatki największej organizacji MMA w Polsce jest brany pod uwagę w kontekście walki mistrzowskiej.

Michał Kita zawalczy o pas KSW

Michał Kita na minionej gali KSW 54 znokautował w pierwszej rundzie Michała Andryszaka, biorąc tym samym rewanż za porażkę sprzed trzech lat.

Choć w oktagonie “Masakra” ubliżył Karolowi Bedorfowi i Damianowi Grabowskiemu nazywając ich “pizdami”, które odrzucają walki, to na horyzoncie pojawiła się wizja innego starcia dla “Masakry”.

Michał Kita zawalczy o pas KSW? Mistrz bada zainteresowanie fanów!

I to starcie nie byle jakiego, bo o największy laur w polskim MMA! Zainteresowanie fanów potencjalną walką z Kitą bada w mediach społecznościowych mistrz wagi ciężkiej KSW Philip De Fries. Brytyjczyk zamieścił na Facebooku pytanie o to, czy kibice byliby zainteresowani jego walką z Kitą:

Who would like to me defend my title against Michal Kita?

Opublikowany przez Philipa Dego Friesa Niedziela, 30 sierpnia 2020

De Fries pas mistrzowski wagi ciężkiej KSW zdobył w kwietniu 2018 roku, kiedy to na gali KSW 43 pokonał Michała Andryszaka. Po tamtym zwycięstwie, Brytyjczyk bronił tytułu w starciach kolejno z: Karolem Bedorfem, Tomaszem Narkunem i Luisem Henrique.

Czy Waszym zdaniem propozycja walki De Fries vs. Kita to dobry pomysł?

Zobacz także:

Michał Kita obraził Bedorfa i Grabowskiego po KSW 54, Bedorf odpowiedział!

Zawodnik wagi ciężkiej Michał Kita po swojej wygranej na gali KSW 54 obraził Karola Bedorfa i Damiana Grabowskiego. “Masakra” dąży do rewanżowych starć z oboma zawodnikami. W przeszłości przegrywał zarówno z Bedorfem, jak i z Grabowskim.

KSW 54 – wyniki

To był wspaniały wieczór z emocjami. Wyniki gali KSW 54 można sprawdzić TUTAJ.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis