MMA PLNajnowszeDamian GrabowskiMichał Kita obraził Bedorfa i Grabowskiego po KSW 54, Bedorf odpowiedział!

Michał Kita obraził Bedorfa i Grabowskiego po KSW 54, Bedorf odpowiedział!

Zawodnik wagi ciężkiej Michał Kita po swojej wygranej na gali KSW 54 obraził Karola Bedorfa i Damiana Grabowskiego. “Masakra” dąży do rewanżowych starć z oboma zawodnikami. W przeszłości przegrywał zarówno z Bedorfem, jak i z Grabowskim.

Kita obraził Bedorfa i Grabowskiego

Michał Kita na gali KSW 54 znokautował w pierwszej rundzie Michała Andryszaka. Dla “Masakry” był to udany rewanż za porażkę sprzed ponad trzech lat. Teraz za cel obrał sobie dwóch innych zawodników KSW, z którymi w przeszłości rywalizował.

Michał Kita obraził Bedorfa i Grabowskiego po KSW 54, Bedorf odpowiedział!

Z Bedofem, Kita przegrał w 2015 roku, kiedy to na gali KSW 33 przyjął potężne kopnięcie na głowę w drugiej rundzie, które zakończyło walkę. Z Grabowskim, Kita przegrał w 2010 roku na gali BOTE, gdzie lekarze przerwali jego starcie z “Polskim Pitbullem”.

W wywiadzie po pokonaniu Michała Andryszaka i udanym powrocie do klatki KSW, Kita zaatakował i obraził obu potencjalnych rywali:

“Śmiać mi się chce, bo ciekawe jakich wymówek będą teraz szukać te pizdy Bedorf i Grabowski, żeby ze mną nie zawalczyć?” – powiedział “Masakra”.

Kita ostro o Bedorfie i Grabowskim | KSW 54

Michal "Masakra" Kita nie przebierał w słowach po wygranej na KSW 54.

Opublikowany przez KSW Sobota, 29 sierpnia 2020

Do tych słów ustosunkował się już były mistrz wagi ciężkiej KSW, Karol Bedrof. Oto, co napisał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych:

“Przez 20 lat mojej kariery sportowej, nigdy mojego przeciwnika nie nazwałem pizdą, z szacunku do drugiego sportowca… to co dziś powiedziałeś świadczy o tym jak bardzo Cię boli głowa po moim highkicku… Nie zniżę się do Twojego poziomu, więc gratuluję wygranej, ciesz się nią dopóki Ci zdrowie pozwoli.”

Przez 20 lat mojej kariery sportowej, nigdy mojego przeciwnika nie nazwałem pizdą, z szacunku do drugiego sportowca……

Opublikowany przez Karola Bedorf Sobota, 29 sierpnia 2020

Zobacz także:

KSW 54 – wyniki

To był wspaniały wieczór z emocjami. Wyniki gali KSW 54 można sprawdzić TUTAJ.

GROMDA 2 finał – ten cios zdecydował o wygranej “Don Diego”

Za nami gala GROMDA 2 i finał, którego rozstrzygnięcia nikt się nie spodziewał. W ostatniej walce drugiej edycji gali walk na gołe pięści zmierzyli się Mateusz “Don Diego” Kubiszyn i Dawid “Maximus” Żółtaszek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis