MMA PLKSWMichał Kita odpowiada Grabowskiemu i Bedorfowi: Teraz wszyscy zobaczyli to skamlenie ratlerka i Karolci

Michał Kita odpowiada Grabowskiemu i Bedorfowi: Teraz wszyscy zobaczyli to skamlenie ratlerka i Karolci

Foto: KSW
Foto: KSW

Michał Kita nie pozostaje dłużny i odpowiada Damianowi Grabowskiemu i Karolowi Bedorfowi. “Masakra” po ostatniej walce na KSW 54 celował w rewanż z którymś z tych zawodników, ale przewidział wymówki, które ci zawodnicy będą wymyślać, by do ich konfrontacji nie doszło.

“Masakra” był gościem ostatniego programu Koloseum na Polsat Sport News, gdzie bezpośrednio odniósł się do słów Damiana Grabowskiego i Karola Bedorfa, którzy skomentowali nazwanie ich przez “Masakrę” “pizdami”.

Michał Kita odpowiada Grabowskiemu i Bedorfowi: Teraz wszyscy to skamlenie ratlerka i Karolci

Najpierw w mediach społecznościowych swoją odpowiedź opublikował Karol Bedorf. Później fani w programie Koloseum zobaczyli co na ten temat ma do powiedzenia Damian Grabowski (obie wypowiedzi znajdziecie w pytaniach pod tą wiadomością).

Co natomiast na to sam Michał Kita?

“Całe środowisko wie, kto jest tak zwanym kalkulatorem, a kto nie. Znowu się wykręca. To ma podpisany kontrakt z KSW czy nie ma? Jak ma podpisany, to czemu nagle żąda większego wynagrodzenia? Popatrzcie, znowu wykręt. Nie powiedział: “bijemy się!”, tylko “jak dostanę więcej pieniędzy”. Ja rozumiem, że chce wyciągnąć ile się da, ale jeśli ma podpisany kontrakt i chce wyciągać dwa razy więcej, to jest to słabe.

Teraz wszyscy zobaczyli. Zobaczyli to skamlenie ratlerka i Karolci, o czym my mówimy? Jakie to jest wytłumaczenie? Karol się obraził na mnie i nie podejmie wyzwania, a ten co? Damian żąda ekstra pieniędzy.”

Cała wypowiedź Michała Kity do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Michał Kita obraził Bedorfa i Grabowskiego po KSW 54, Bedorf odpowiedział!

Zawodnik wagi ciężkiej Michał Kita po swojej wygranej na gali KSW 54 obraził Karola Bedorfa i Damiana Grabowskiego. “Masakra” dąży do rewanżowych starć z oboma zawodnikami. W przeszłości przegrywał zarówno z Bedorfem, jak i z Grabowskim.

Damian Grabowski odpowiedział Kicie na słowa o pi*ach. “Masakra” przewidział wymówkę?

Damian Grabowski we wczorajszym programie Koloseum na Polsat Sport News odpowiedział Michałowi Kicie na jego słowa o pizdach. Tak własnie “Masakra” nazwał “Polskiego Pitbulla” i Karola Bedorfa w wywiadzie po znokautowaniu Michała Andryszaka na KSW 54.

FAME MMA 7 – jak wykupić PPV?

W sobotę 5 września odbędzie się gala FAME MMA 7. Organizacja przygotowała bardzo interesującą rozpiskę.