MMA PLFAME MMAFAME MMA 7 – jak wykupić PPV?

FAME MMA 7 – jak wykupić PPV?

Foto: FAME MMA
Foto: FAME MMA

W sobotę 5 września odbędzie się gala FAME MMA 7. Organizacja przygotowała bardzo interesującą rozpiskę.

W walce wieczoru wystąpi raper Paweł “Popek Monster” Mikołajuw. Rywalem byłego zawodnika KSW będzie zaś uczestnik reality show “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”, Damian “Stifler” Zduńczyk.

Co-main event gali to z kolei rewanż między Adrianem “Polakiem” Polańskim i Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem.

Włodarz organizacji Wojciech Gola podejmie mistrza Dawida Malczyńskiego w pojedynku, którego stawką nie będzie jednak mistrzowski pas. Marta “Linkimaster” Linkiewicz przywita zaś w organizacji Martę “Martirenti” Rentel.

Po raz ostatni w formule MMA zawalczyć podczas gali ma Marcin Najman. Przeciwnikiem byłego pięściarza będzie Dariusz “Lew” Kaźmierczuk.

Łącznie zaplanowano dziesięć pojedynków tego wieczoru.

FAME MMA 7 – jak wykupić PPV?

FAME MMA stworzyło swoją platformę, na której można zupełnie legalnie oglądać organizowane przez nich wydarzenia. Koszt usługi za transmisję gali FAME MMA 7 wynosi 19,99 zł, choć przy wybranie różnych form płatności może się różnić. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00.

Należy zarejestrować się na stronie famemma.tv. Następnie po zalogowaniu można dokonać zakupu subskrypcji. Umożliwiono dokonanie zakupu wieloma metodami. W przypadku e-przelewu BLIK-u czy płatności kartą cena wyniesie 19,99 zł. Z kolei wybierzemy płatność przez platformę PayPal koszt wyniesie 23,99 zł. Najdroższą opcją jest płatność poprzez sms – 30,75 zł. Należy pamiętać, że wydanie licencji może potrwać do godziny, dlatego też lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. W podstawowej wersji transmisja odbywa się w jakości HQ i dostęp do niej mamy przez 48 godzin  po zakończeniu gali.

Dostępna jest także licencja premium, której koszt jest o 5 zł wyższy tzn. 24,99 zł. Podobnie jak w przypadku licencji podstawowej cena różni się w zależności od wybranej metody płatności.

Dostęp do gali będzie przedłużony do 7 dni. Wydarzenie będziemy mogli obejrzeć w jakości HD. Ponadto do naszej dyspozycji będą również dodatkowe materiały czy dostęp do archiwalnych gal FAME MMA 4, FAME MMA 5 oraz FAME MMA 6.

FAME MMA 7 – PPV

Rozpiska gali FAME MMA 7:

Początek – sobota, 5 września godz. 20:00

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Dawid Malczyński vs. Wojciech Gola
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Dariusz “Lew” Kaźmierczuk vs. Marcin Najman
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr “Tybori” Tyburski vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula
Maciej Rataj vs. Sebastian „Ztrolowany” Nowak
Marcin „Mielonidas” Makowski vs. Łukasz Lupa

Zobacz także:

Marcin Najman w formie! Będzie udany pierwszy pożegnalny akt?

Częstochowianin już w sobotę stoczy najbliższy pojedynek. Zobaczcie byłego boksera na tarczy

Popek ma kaloryfer! Gwiazdor FAME MMA zrobił to, co zapowiadał!

To już fakt! Popek Monster ma kaloryfer na brzuchu! Gwiazdor organizacji FAME MMA doczekał się kraty w wieku… 41 lat. Popek przygotowuje się własnie do udziału w gali FAME MMA 7.