MMA PLKSWMichał Kita komentuje nagranie, na którym niecenzuralnie nazywa sędziego Brondera: Przepraszam

Michał Kita komentuje nagranie, na którym niecenzuralnie nazywa sędziego Brondera: Przepraszam

Zawodnik wagi ciężkiej Michał Kita komentuje nagranie, na którym w niecenzuralnych słowach nazwał sędziego Tomasza Brondera sędziującego jego walkę z Darko Stosicem na KSW 61.

Michał Kita komentuje

Tam “Masakra” przegrał przez TKO w pierwszej rundzie, choć jego zdaniem przerwanie pojedynku było przedwczesne. Później jeden z portali opublikował w sieci kulisy tego pojedynku, na których widać zdenerwowanego Michała Kitę, który nazywa sędziego Brondera – “cwelem”:

Michał Kita komentuje nagranie, na którym niecenzuralnie nazywa sędziego Brondera: Przepraszam

Teraz Michał Kita odniósł się do tego nagrania w mediach społecznościowych. W krótkim komunikacie przeprosił on sędziego Tomasza Brondera oraz kibiców, którzy poczuli się urażeni jego słowami:

“:Chciałbym odnieść się do filmu wrzuconego przez „dziennikarzy” do internetu, na którym schodzę do szatni tuż po walce i w mocnych słowach komentuję przerwanie sędziowskie mojej walki. Mianowicie: Kilka chwil po walce , zawodnik widzi sytuację inaczej niż kibice oglądający galę z kilkunastu kamer. Wydawało mi się przed obejrzeniem powtórki, że nie byłem „odcięty” i miałem ogromny żal do sędziego, że przerwał walkę. Cóż przegrałem i trzeba to przyjąć “na klatę”!!!

Gratulacje dla Darko Stosicia, a jednocześnie przepraszam jeżeli samego sędziego i kibiców uraziły moje wypowiedziane w skrajnych emocjach słowa. Były niepotrzebne.

Skupmy się na sporcie, a ja wracam niebawem na treningi 👊🏻

Chciałbym odnieść się do filmu wrzuconego przez „dziennikarzy” do internetu, na którym schodzę do szatni tuż po walce i…

Posted by Michal "MMAsakra" Kita on Sunday, June 6, 2021

Zobacz także:

Przerwany wywiad z MMA.PL! Mamed daje rady Jurasowi: Trzeba trenować, a nie pizzę jeść i whisky pić! [WIDEO] Widzieliście?

Po minionej gali KSW 61 Michał Rogoziński z portalu MMA.PL rozmawiał z Mamedem Khalidovem, a wywiad ten został przerwany przez Łukasza Jurkowskiego! W materiale widać, jak Mamed daje rady Jurasowi!

Mamed Khalidov chętny na starcie z Pudzianowskim: Mariusz jest 100% zawodnikiem!

To się dzieje naprawdę! Mamed Khalidov (35-7-2) w swojej barwnej karierze wielokrotnie stawał przed dużymi wyzwaniami. Olsztynianin wyraził chęć na starcie z… Mariuszem Pudzianowskim (15-7). O takiej walce wspomina się już nie pierwszy raz!

Floyd Mayweather dał lekcję boksu Loganowi Paulowi, ale walka potrwała pełen dystans [WIDEO]

Floyd Mayweather (50-0, 27 KO) i Logan Paul zmierzyli się w pojedynku bokserskim jaki odbył się w Miami na Florydzie. Pokazowe starcie nie było punktowane przez sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis