MMA PLBoksFloyd Mayweather dał lekcję boksu Loganowi Paulowi, ale walka potrwała pełen dystans [WIDEO]

Floyd Mayweather dał lekcję boksu Loganowi Paulowi, ale walka potrwała pełen dystans [WIDEO]

Floyd Mayweather (50-0, 27 KO) i Logan Paul zmierzyli się w pojedynku bokserskim jaki odbył się w Miami na Florydzie. Pokazowe starcie nie było punktowane przez sędziów.

Floyd Mayweather

Na początku walki Paul zajmował miejsce w środku ringu i próbował trafić rywala ciosami prostymi. Mayweather spokjnie unikał tych uderzeń i od czasu do czasu karcił go w kontrze. Pod koniec pierwszej rundy youtuber rzucił się z szaleńczym atakiem, który jednak by przyjęty na gardę.

Dalej pojedynek wyglądał podobnie. Paul często pracował prostymi, choć te ciosy raczej nie dochodziły. Z czasem coraz uczestnicy show łapali się też w klinczu. Tu “Money” bił znakomicie bił na tułów, zaskakiwał też rywala sierpowymi czy podbródkowymi

Mayweather uaktywnił się w rundzie czwartej. Były mistrz świata w pięciu kategoriach wagowych napierał z coraz mocniejszymi ciosami.

Gwiazdor YouTube’a był coraz bardziej zmęczony. Wciąż wyprowadzał proste i łapał klincz, ale raz po raz trafiał go Mayweather.

Pojedynek stał się coraz brzydszy. Często sędzia musiał rozdzielać zawodników. Jeśli jednak były już ciosy to oczywiście zdecydowanie celniejszy był 44-latek.

Walka dotrwała do ostatniej, ósmej rundy. Sporo brudnego boksu w klinczu. Nie zobaczyliśmy skończenia przed czasem.

Starcie mogło być rozstrzygnięte jedynie przez nokaut. Jako jednakże, że walka potrwała pełne osiem rund nie ma oficjalnego zwycięstwa.

Zobacz także:

Przerwany wywiad z MMA.PL! Mamed daje rady Jurasowi: Trzeba trenować, a nie pizzę jeść i whisky pić! [WIDEO] Widzieliście?

Po minionej gali KSW 61 Michał Rogoziński z portalu MMA.PL rozmawiał z Mamedem Khalidovem, a wywiad ten został przerwany przez Łukasza Jurkowskiego! W materiale widać, jak Mamed daje rady Jurasowi!

Mamed Khalidov chętny na starcie z Pudzianowskim: Mariusz jest 100% zawodnikiem!

To się dzieje naprawdę! Mamed Khalidov (35-7-2) w swojej barwnej karierze wielokrotnie stawał przed dużymi wyzwaniami. Olsztynianin wyraził chęć na starcie z… Mariuszem Pudzianowskim (15-7). O takiej walce wspomina się już nie pierwszy raz!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis