MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipMichael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści! Rywal to ekscentryczny Amerykanin z przeszłością w UFC!

Michael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści! Rywal to ekscentryczny Amerykanin z przeszłością w UFC!

To ogromne zaskoczenie w świecie sportów walki! Michael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści! Brytyjczyk właśnie został ogłoszony bohaterem walki wieczoru gali BKFC 27!

Michael

Bare Knuckle Fighting Championship przyjeżdża do Londynu, gdzie 20 sierpnia zorganizuje swoją galę z walkami na gołe pięści. Page jest bohaterem walki wieczoru tego wydarzenia!

Co prawda, Michael Page jest związany kontraktem z organizacją Bellator MMA, ale otrzymał on zgodę na podpisanie umowy na jedną walkę w BKFC.

Michael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści!

35-letni Page wejdzie do ringu BKFC mając za sobą porażkę w walce o tymczasowy pas mistrzowski Bellatora wagi półśredniej z Loganem Storleyem. Brytyjczyk tamtą porażką przerwał serię sześciu zwycięstw z rzędu. Będzie to pierwsza walka “MVP” w formule pojedynku na gołe pięści.

A kto będzie jego rywalem? Page 20 sierpnia zmierzy się z ekscentrycznym Amerykaninem z przeszłością w UFC – Mikiem Perrym.

Perry walczył w UFC w latach 2016-2021. Jego przeciwnikami byli tacy zawodnicy jak: Donald Cerrone, Vicente Luque czy Paul Felder. Po swojej przygodzie w największej organizacji MMA na świecie, Perry związał się z BKFC, gdzie zdążył już zadebiutować W lutym tego roku pokonał na punkty Juliana Lane’a.

Zobacz także:

Szaleńczy sparing Jacka Murańskiego z trenerem! Padają mocne słowa! [WIDEO] Widzieliście?

Tak jak zapowiadaliśmy! Pojawiliśmy się z kamerą w klubie Corpus Gymie, gdzie doszło do nagrania treningu Jacka Murańskiego. Był też sparing ”Murana” z trenerem Robertem Maruszakiem. Jacek przygotowuje się do drugiego pojedynku w organizacji FAME MMA.

Don Kasjo reaguje po ogłoszonej walce Parke-Szulakowski! ”Szuli” odpowiada! Co wy na to?

Kasjusz Życiński na instagramie zareagował na ogłoszoną walkę pomiędzy Grzegorzem Szulakowskim, a Normanem Parke. Przypomnijmy, że ”Stormin” zapewnił popularnemu ”Don Kasjo” jedyną przegraną w organizacji FAME MMA. Kasjusz do dziś nie zgadza się z werdyktem sędziów. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis