MMA PLMurańskiSzaleńczy sparing Jacka Murańskiego z trenerem! Padają mocne słowa! [WIDEO]

Szaleńczy sparing Jacka Murańskiego z trenerem! Padają mocne słowa! [WIDEO]

Tak jak zapowiadaliśmy! Pojawiliśmy się z kamerą w klubie Corpus Gymie, gdzie doszło do nagrania treningu Jacka Murańskiego. Był też sparing ”Murana” z trenerem Robertem Maruszakiem. Jacek przygotowuje się do drugiego pojedynku w organizacji FAME MMA.

Murański

Ponadto po treningu porozmawialiśmy z Murańskim, który wypowiedział się o Marcinie Najmanie czy Popku. ”Muran” skomentował również ostatnią przegraną Dominika Zadory.

Straszny wstyd. Wspominałem tutaj, że wyszedłem do walki ze zerwanym bicepsem, a on z zerwanym bicepsem to pewnie prosiłbym dwie pielęgniarki, żeby go do kibla doprowadzały. To jest facet, który na drugim treningu, na który przyszedł mój syn wtedy aktor nie mający pojęcia o sztukach walki – znęcał się, bo to nie były treningi. Potem ogłaszał podstępnie… osoba o paskudnych właściwościach, bo bez żadnych właściwości honorowych. Co potem jest oddane w jego walce. Jemu idzie dobrze… ja znam takich typów i wielu ich przerabiałem w życiu. Jak im idzie dobrze, to świat należy do nich, ale jak się tylko nóżka podwinie wtedy jest płacz, jakieś ptaki wjeżdżające w życie czy tam samochody, jakaś nowa tajna broń – urwany paznokieć tak? Paznokieć od stopy, precyzując strasznie… Nowa tajna broń w Polskim MMA tajny paznokieć od stopy. Pan złamany nosek.            

Wspomnianą wypowiedź i cały wywiad zobaczycie poniżej:

Jest nagranie z treningu!

Na naszym kanale pojawiło się nagranie z treningu Jacka Murańskiego, który przygotowuje się do drugiego szalonego starcia. Doszło również do sparingu ”Murana” z trenerem Robertem Maruszakiem. 

Reprezentant Corpus Gym w ostatnim czasie pokazywał się z bardzo efektownej strony. Na gali Krwawy Sport 5 szybko odprawił Bartosza Sarbiewskiego, a na WOTORE 4 w zaledwie 40-sekund zdemolował Tomasz Purzyckiego. Warto zaznaczyć, że był to turniej, ale niestety Maruszak po szybkim zwycięstwie doznał poważnej kontuzji i nie był wstanie stoczyć następnej walki. Ostatnie starcie miało miejsce również na WOTORE, gdy odprawił Szymona Szynkiewicza.

Robert Maruszak jest doświadczonym zawodnikiem. Walczył w organizacji Fight Exclusive Night czy KOK. W przeszłości zdobył Puchar Polski Muay-Thai Continental i Puchar Świata K1 w Saged.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Zawodnik MMA ostro o Marcinie Różalskim: Ostatnio Barnett pokonał tego pajaca!  Co wy na to?

To zaskakująca wypowiedź! Doświadczony zawodnik MMA – Nills Van Noord (21-10-2) postanowił na instagramie skomentować ogłoszony powrót Marcina Różalskiego. Były mistrz KSW wystąpi osiemnastego czerwca na gali w Toruniu. Będzie to starcie w formule K-1 w małych rękawicach z utytułowanym Errolem Zimmermanem.

Szalony Reporter o Załęckim: Wychodził w obstawie policji, to podobno jest prawilne! Widzieliście?

Szalony Reporter w mocnych słowach skomentował całe zamieszanie przy gali High League 3, która w sobotę odbyła się w Ergo Arenie. Postanowił dodatkowo wypowiedzieć się o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis