MMA PLEFM SHOWNorman ParkeDon Kasjo reaguje po ogłoszonej walce Parke-Szulakowski! ”Szuli” odpowiada!

Don Kasjo reaguje po ogłoszonej walce Parke-Szulakowski! ”Szuli” odpowiada!

Kasjusz Życiński na instagramie zareagował na ogłoszoną walkę pomiędzy Grzegorzem Szulakowskim, a Normanem Parke. Przypomnijmy, że ”Stormin” zapewnił popularnemu ”Don Kasjo” jedyną przegraną w organizacji FAME MMA. Kasjusz do dziś nie zgadza się z werdyktem sędziów. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

Kasjo

Była to walka wieczoru jubileuszowej gali FAME MMA 10. Kasjusz Życiński został wysłuchany i zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC – Normanem Parke. ”Stormin” po 5 rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. Kasjusz nie mógł pogodzić się z takim werdyktem i doszło do odwołania. Ponadto ”Don Kasjo” powoływał się na punktacie Mateusza Borka, Andrzeja Kostyry czy Leszka Jankowiaka (sędzia boksu), który uważali Kasjusza jako wygranego.

Don Kasjo komentuje!

Kasjusz Życiński skomentował ogłoszoną walkę wieczoru PRIME SHOW MMA 2, która dziewiątego lipca odbędzie się w Gdyni. W klatce freakowej organizacji zobaczymy starcie Grzegorza Szulakowskiego z Normanem Parke.

”Don Kasjo” zasugerował, że mógłby wrócić i zawalczyć ze zwycięzcą tego starcia. ”Szuli” postanowił szybko odpowiedzieć.

Don Kasjo: To będzie dobra bitka, na wygranego mogę wrócić z ”emerytury”

Grzegorz Szulakowski: Szykuj się tam

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski reaguje na krytykę w stronę Materli: Darujcie sobie swoje drwiny! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski (17-7) postanowił zareagować w mediach społecznościowych na krytykę, która spadła na jego ostatniego przeciwnika. Mowa oczywiście o byłym mistrzu KSW w wadze średniej – Michale Materli (31-8), który zmierzył się z Pudzianowskim w walce wieczoru 70 edycji w Łodzi.

Mateusz Masternak krytykuje gale freakowe i przyznaje: Gdyby zamiast tego kupili PPV na moją walkę…

Polski pięściarz Mateusz Masternak najwyraźniej nie jest fanem rosnących w Polsce ostatnio jak grzyby po deszczu gal freakowych. “Master” odniósł zainteresowanie freakami do swoich walk i przedstawił, co by się stało, gdyby to fani kupowali PPV na jego walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis