MMA PLjiu jitsu/BJJMężczyzna postanowił zaatakować 16-latka! To nie był dobry pomysł! [WIDEO]

Mężczyzna postanowił zaatakować 16-latka! To nie był dobry pomysł! [WIDEO]

To było zaskoczenie! Niepozorny 16-latek został zaczepiony i co ważne nie drażnił mężczyzny. W pewnym momencie młody człowiek nie wytrzymał i się zaczęło. Te nagranie w tym momencie jest hitem w sieci.

Nagranie wzbudziło zainteresowanie i zachwyt u zawodników mieszanych sztuk walki. Zachowanie 16-latka pochwalił chociażby jego trener Alex Enlund mający na swoim koncie wiele pojedynków w organizacji Cage Warriors. Filmik na twitterze obejrzano już blisko 800 tysięcy razy, a to jeszcze nie koniec.

To był zły pomysł!

Mężczyzna postanowił zaatakować 16-latka, ale nie był świadomy, że chłopak trenuje brazylijskie jiu jitsu i zdobywa tam sukcesy. Alex Williams siedział ze znajomymi w  North Yorkshire. W pewnym momencie pojawił się dużo starszy mężczyzna, który po prostu szukał problemów…

16-latek nie zamierzał długo dyskutować i rzucił mężczyzną o ziemię. Alex pozwolił mu wstać, aby zaraz ponownie go zaskoczyć. Dwa razy wystarczyło, aby mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Angielskie media donoszą, że obywatel Wielkiej Brytanii trafił do szpitala, gdzie założono mu sześć szwów.

Całe zdarzenie poniżej:

Zobacz także:

Kamila Wybrańczyk w GROMDZIE? Artur Szpilka komentuje!

Coraz głośniej w świecie walk na gołe pięści mówi się o potencjalnej walce kobiet. Podczas wczorajszej gali GROMDA 6 został poruszony ten temat, a jedną z zawodniczek branych pod uwagę do takiej walki jest Kamila Wybrańczyk, partnerka życiowa Artura Szpilki.

GROMDA 6: Vasyl Halych pokonał Zadymę i zgarnął 100 tysięcy złotych. Długa i mordercza walka! Oglądaliście?

Vasyl Halych pokonał Tomasza “Zadymę” Gromadzkiegow wielkim finale drugiego turnieju GROMDA. Zwycięzca zgarnął czek na 100 tysięcy złotych.