MMA PLGROMDAKamila Wybrańczyk w GROMDZIE? Artur Szpilka komentuje!

Kamila Wybrańczyk w GROMDZIE? Artur Szpilka komentuje!

Coraz głośniej w świecie walk na gołe pięści mówi się o potencjalnej walce kobiet. Podczas wczorajszej gali GROMDA 6 został poruszony ten temat, a jedną z zawodniczek branych pod uwagę do takiej walki jest Kamila Wybrańczyk, partnerka życiowa Artura Szpilki.

Swój głos na temat potencjalnej walki “Kamiszki” w małym ringu GROMDA, gdzie toczy się pojedynki bez rękawic, zabrał “Szpila”, który nie jest chętny na taką rywalizację.

Kamila Wybrańczyk w GROMDZIE? Artur Szpilka: Nie puściłbym jej tam!

Najpierw widzów w tym temacie zainteresował Mariusz Grabowski, który przyznał, że ma pomysł na zestawienie kobiet w GROMDZIE, a potem obecnego w studio Artura Szpilkę zaczął wypytywać Mateusz Borek. Najlepszy wyBorek wśród prowadzących studio podczas gal sportów walki dopytywał “Szpilę” o udział Kamili Wybrańczyk:

“Nie puściłbym jej tam. To już jest typowa rywalizacja dla mężczyzn. Nie chciałbym, by kobiety brały w nich udział.” – przyznał jasno Szpilka.

Co ciekawe, Kamila Wybrańczyk ma już stoczone dwie walki w formule MMA. Na galach FAME MMA raz wygrywała (z Kamilą Smogulecką) i raz przegrała (z Martą Linkiewicz).

Czy według Was powinna zdecydować się na walkę na gołe pięści?

Zobacz także:

KSW 64: Z kim zmierzy się Mariusz Pudzianowski? Lewandowski wspomina o dwóch opcjach!

Podczas zbliżającej się gali KSW 64 do oktagonu powróci Mariusz Pudzianowski. Na chwilę obecną nie jest wiadome kto będzie jego przeciwnikiem, lecz jeden z właścicieli KSW powiedział, że biorą pod uwagę kilka opcji.