MMA PLNajnowszejiu jitsu/BJJW drodze po marzenia. Tyson Kwiatkowski wyleciał do USA!

W drodze po marzenia. Tyson Kwiatkowski wyleciał do USA!

Miesiąc temu w Zamku Ogrodzieniec odbyła się charytatywna gala organizacji – Walcz i Pomagaj. Głównym celem wydarzenia było uzbieranie pieniędzy na wyjazd do USA dla 9-letniego Tysona Kwiatkowskiego, który od 5. roku życia trenuje BJJ.

Tyson Kwiatkowski wyleciał do USA
Foto: Facebook Fundacja Silesia

Kim jest Tyson Kwiatkowski?

Tyson Kwiatkowski – 9 letni wojownik z Leszna. Od 5 lat trenuje BJJ, to styl jego życia, pasja i jedyna rzecz którą chce robić w przyszłości. Swoją ciężką pracą, determinacją i systematycznością mimo tak młodego wieku ma na swoim koncie wyniki sportowe ,o których nie jeden doświadczony zawodnik może tylko pomarzyć. Zdobywca Mistrza Europy CBJJP, Mistrza Polski 38 razy pod rząd ZŁOTO, ponad 70 medali z czego 64 to same złota.

Przekazanie kwoty 18 tysięcy złotych w ręce Tysona.

Mały człowiek, wielkie marzenia

Tyson ma jedno wielkie marzenie. Udział w PAN KIDS Championship – największych zawodach BJJ dla dzieci. Do tej pory barierą w realizacji marzeń młodego wojownika były finanse, jednak z pomocą fundacji Silesia – zwykłe marzenie, przekształciło się w realny scenariusz. Tyson wyruszył właśnie na Florydę, gdzie będzie rywalizował z najlepszymi zawodnikami na świecie. Zawody odbywają się w dniach 21-23 lipca. Wyniki możecie śledzić – [TUTAJ]. Tyson reprezentuje klub CheckMat.

Wesprzyj wojownika z Leszna!

Co prawda zbiórka osiągnęła zamierzony cel, tak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wspomóc finansowo Tysona. Wielu młodych zawodników przez brak pieniędzy musi rezygnować ze swojej kariery sportowej. Jeżeli macie ochotę wpłacić coś na rzecz wojownika z Leszna – kliknijcie [TUTAJ]. Jednym słowem – dziękujemy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis