MMA PLMateusz Chińczyk RębeckiMateusz Rębecki pali się do debiutu w UFC: Mogę zacząć przygotowywać się już teraz [WIDEO]

Mateusz Rębecki pali się do debiutu w UFC: Mogę zacząć przygotowywać się już teraz [WIDEO]

Kolejny Polak w UFC – Mateusz Rębecki pali się do debiutu w największej organizacji MMA na świecie! “Chińczyk” zdobył kontrakt ze światowym gigantem dzięki zwycięstwu, jakie odniósł w najnowszym odcinku “Dana White’s Contender Series”.

Mateusz Rębecki

Tak opisywaliśmy walkę z udziałem Polaka w nocy z wtorku na środę -> Mateusz Rębecki poddał rywala w 1. rundzie. Dana White oklaskiwał na stojąco! [WIDEO]

Rębecki ma za sobą już także pierwszy wywiad udzielony amerykańskiej organizacji.

Mateusz Rębecki pali się do debiutu w UFC: Mogę zacząć przygotowywać się już teraz

“Chińczyk” po otrzymaniu kontraktu z UFC z rąk Dany White’a przyznał, że jest zdrowy, nie ma żadnych kontuzji i już teraz może przygotowywać się do debiutu w oktagonie na jednej z najbliższych gal amerykańskiego giganta:

“To bardzo ważne dla mnie. To było moje marzenie. Starałem się dostać się tutaj przez trzy lata i było to bardzo trudne, by się tutaj dostać, ale zrobiłem to! Jestem gotowy walczyć dla UFC bardzo szybko. Chcę walczyć zaraz. Nie mam z tym problemu. Jestem zdrowy i mogę nawet teraz zacząć przygotowywać się do walki.”

My z tej strony raz jeszcze gratulujemy Mateuszowi Rębeckiemu spełnienia marzeń i życzymy równie efektownych walk już w oktagonie największej organizacji MMA na świecie!

Zobacz także:

Mateusz Rębecki dostał kontrakt w UFC. Spełnia się wielkie marzenie Polaka

Mateusz Rębecki (16-1) nowym zawodnikiem UFC. Polski zawodnik wywalczył kontrakt w programie Dana White’s Contender Series.

Akademia Sportów Walki Wilanów zmieni nazwę! Mirek Okniński zdradził to na wizji!

Mirosław Okniński zadzwonił na “Rundki”, gdzie naprzeciw siebie siedzieli Jakub Nowaczkiewicz oraz podopieczny szkoleniowca Cezary Nykiel. Trener zdradził na wizji, że jego dotychczasowy klub Akademia Sportów Walki Wilanów zmieni nazwę.

Pudzian ostro zareagował na fake newsa o swojej śmierci: Łeb skręcić to za mało!

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski mocno zareagował na haniebny czyn jednego z internautów, który w facebookowej grupie “Ogrodowe Inspiracje” zaczął szerzyć nieprawidłową informację o śmierci zawodnika KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis