MMA PLDana White Contender SeriesMateusz Rębecki poddał rywala w 1. rundzie. Dana White oklaskiwał na stojąco! [WIDEO]

Mateusz Rębecki poddał rywala w 1. rundzie. Dana White oklaskiwał na stojąco! [WIDEO]

Mateusz Rębecki (16-1) poddał Rodrigo Lídio (12-3) w pierwszej rundzie na gali Dana White’s Contender Series w Las Vegas.

Mateusz Rębecki

Rębecki dość szybko zajął środek oktagonu. Przyjął co prawda wysokie kopnięcie, ale mimo to nie zraził się i zdołał obalić rywala. “Chińczyk” znalazł się w dominującej pozycji, z której zadał kilka ciosów. Lidio zdołał wstać, ale po paru sekundach Polak efektownie wyniósł go i obalił. Rębecki tym razem przeszedł do pozycji bocznej a potem do duszenia. Wkrótce potem Brazylijczyk odklepał. Dana White zareagował owacją na stojąco.

Pojedynek zakończył się po trzech minutach i pięciu sekundach.

Zobacz także:

Mateusz Rębecki dostał kontrakt w UFC. Spełnia się wielkie marzenie Polaka

Mateusz Rębecki (16-1) nowym zawodnikiem UFC. Polski zawodnik wywalczył kontrakt w programie Dana White’s Contender Series.

Akademia Sportów Walki Wilanów zmieni nazwę! Mirek Okniński zdradził to na wizji!

Mirosław Okniński zadzwonił na “Rundki”, gdzie naprzeciw siebie siedzieli Jakub Nowaczkiewicz oraz podopieczny szkoleniowca Cezary Nykiel. Trener zdradził na wizji, że jego dotychczasowy klub Akademia Sportów Walki Wilanów zmieni nazwę.

Pudzian ostro zareagował na fake newsa o swojej śmierci: Łeb skręcić to za mało!

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski mocno zareagował na haniebny czyn jednego z internautów, który w facebookowej grupie “Ogrodowe Inspiracje” zaczął szerzyć nieprawidłową informację o śmierci zawodnika KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis