MMA PLArek TańculaMateusz Murański w świetnej formie przed rewanżem z Tańculą: Już nikt nie zatrzyma! [WIDEO]

Mateusz Murański w świetnej formie przed rewanżem z Tańculą: Już nikt nie zatrzyma! [WIDEO]

Mateusz Murański (3-1) już dwudziestego listopada stoczy wyczekiwany rewanż z Arkadiuszem Tańculą (4-1). Do starcia dojdzie na gali FAME MMA 12.

Konflikt Aroya z Muranem to bez wątpienia jeden z najgłośniejszych dymów w historii FAME MMA. Panowie od dawna pałali do siebie nienawiścią, a walka w klatce dała szansę na ostateczne wyjaśnienie porachunków. Zdecydowanym faworytem tego starcia był Tańcula, dla którego było to trzecie wyjście do oktagonu FAME MMA.

Mateusz Murański: Maszyna ruszyła!

Mateusz Murański (3-1) jest w naprawdę dobrej formie przed rewanżowym pojedynkiem z Arkadiuszem Tańculą (4-1).

MASZYNA RUSZYŁA ‼️‼️‼️ Już nikt nie zatrzyma , kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła 🔥🔥🔥 Ps… Dla wszystkich “życzliwych” osób trening , nie jest w przyspieszeniu 😜😚 Areczku @arkadiusz_tancula czy jesteś już gotowy na swojego pogromcę ??? Za 15 dni widzimy się w oktagonie 🦾🔥

Jeszcze żaden freak fighter tego nie zrobił! ”Muran” podczas jednego wieczoru stoczył dwa pojedynki. Pierwszy z ”Warszawskim Dresikiem” nie należał do łatwych. Po pełnym dystansie Murański wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Była potrzebna przerwa, bo Murański zaraz miał wychodzić do świeżego ”Mielonidasa”, przy którym był problem ze znalezieniem rywala. Mateusz wyszedł i zaszokował wszystkich. To był ciężki nokaut!

Zobacz także:

Hasbulla Magomedov zawalczy w UFC? ”Mini Khabib” miał otrzymać lukratywną ofertę!

Tak to prawda! Hasbulla Magomedov według rosyjskich mediów miał dostać propozycję walki. Mowa o pojedynku ”Mini Khabiba” w największej organizacji na świecie.

The War 3: Znamy komplet uczestniczek pierwszego turnieju kobiet na gołe pięści! Widzieliście?

Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Po raz pierwszy na arenie zobaczymy turniej kobiet na gołe pięści. Zawodniczki będą się bić na zasadach boksu i znamy już komplet czterech uczestniczek, które zdecydowały się wziąć udział w zawodach. Tylko jedna z nich zwycięży i sięgnie po nagrodę pieniężną.