MMA PLUFCHasbulla Magomedov zawalczy w UFC? ”Mini Khabib” miał otrzymać lukratywną ofertę!

Hasbulla Magomedov zawalczy w UFC? ”Mini Khabib” miał otrzymać lukratywną ofertę!

Tak to prawda! Hasbulla Magomedov według rosyjskich mediów miał dostać propozycję walki. Mowa o pojedynku ”Mini Khabiba” w największej organizacji na świecie.

Hasbulla

Magomedov ma 18-lat. Hasbulla ma stwierdzoną chorobę genetyczną i posiada cechy dziecięce. Według wywiadu, który Hasbulla udzielił SportsKeeda, ma on 3 stopy i 4 cale.

Hasbulla Magomedov to przede wszystkim bloger i tik toker. Magomedov na instagramie udzielał się już w listopadzie 2020 roku, ale największe zainteresowanie zyskał w tym roku na Tik Toku.

Hasbulla Magomedov w UFC?

Tego nie można wykluczyć! Według rosyjskich mediów Dana White miał spotkać się z Hasbullą Magomedovem. ”Mini Khabib” podobno otrzymał propozycję ogromnego kontraktu. Mówi się, że Hasbulla za walkę z innym niskorosłym miałby otrzymał kwotę 1,5 miliona dolarów.  

Przeciwnikiem Hasbulli byłby oczywiście Abdu Rozik, z którym ma od dłuższego czasu konflikt. Reprezentant Rosji to najmniejszy piosenkarz na świecie. Warto zaznaczyć, że obaj spotkali się na ostatniej gali UFC 267 w Abu Dhabi. Emocji nie brakowało, bo Hasbulla znów kopnął Rozika.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Były reprezentant Polski ostro o gali Marcina Najmana: Patologia! Zgadzacie się?

Ostatnia trzecia edycja MMA VIP w Częstochowie obiła się szerokim echem na świecie. W Polsce również pojawiają się dalsze komentarze. Głównie chodzi o kontrowersyjne starcia pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Tym razem w mocnych słowach o gali Najmana wypowiedział się były reprezentant Polski.

Zawodnik walk na gołe pięści namierzył hejtera i pobił go we własnym domu! Co wy na to?

Anonimowa krytyka zawodników sportów walki bywa ryzykowna. Na własnej skórze przekonał się o tym heter, który obrażał w sieci Ulyssesa Diaza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis