MMA PLArchiwumFENMateusz Murański przed FEN 34: Nie pozostawię werdyktu sędziom, ponieważ po ostatniej walce przestałem im ufać

Mateusz Murański przed FEN 34: Nie pozostawię werdyktu sędziom, ponieważ po ostatniej walce przestałem im ufać

Mateusz Murański, który nieoczekiwanie znalazł się w rozpisce piątkowej gali FEN 34 zapowiada zwycięstwo przed czasem nad youtuberem Epic Cheat Mealem, z którym ostatecznie ma skrzyżować rękawice w klatce drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Mateusz Murański FEN 34

Epic Cheat Meal pierwotnie miał zmierzyć się z Jackiem Frostem, ale doznał on kontuzji barku, która wyeliminowała go z rozpiski FEN 34.

W jego miejsce przebojem wszedł Mateusz Murański, który według wielu jest moralnym zwycięzcą starcia z Arkadiuszem Tańculą, do której doszło na gali FAME MMA 10. Tam decyzją sędziów Murański z Tańculą przegrał, ale zwycięzca tamtej konfrontacji, po walce musiał zostać podłączony do aparatury z tlenem.

Mateusz Murański przed FEN 34: Nie pozostawię werdyktu sędziom, ponieważ po ostatniej walce przestałem im ufać

Teraz Murański zapowiada wygraną przed czasem, bowiem sędziom punktowym – jak to ujął we wpisie w mediach społecznościowych – przestał ufać:

“Kulturka , pełen szacunek do rywala , ale kiedy zamkną się wrota klatki @fightexclusivenight 34 zaczyna się wojna i tym razem , nie pozostawię werdyktu sędziom , ponieważ po ostatniej walce mówiąc enigmatycznie , przestałem im ufać.
Tak więc zrobię wszystko aby był spektakularny nokaut , mam tylko nadzieje ze sędzia w pore zareaguje i mój rywal @trick2kill wyjdzie z tej walki bez większego uszczerbku na zdrowiu , w przeciwieństwie do mojego ostatniego rywala który po walce ze mną został wyniesiony przez pogotowie ratunkowe pod tlenem na noszach i pojechał na SOR , a jak sam stwierdził na swoich mediach od naszej walki dalej pozostaje w szpitalu pod opieką lekarzy.”

Kulturka , pełen szacunek do rywala , ale kiedy zamkną się wrota klatki @fightexclusivenight 34 zaczyna się wojna i tym…

Posted by Mateusz Murański on Monday, May 24, 2021

Kup PPV na galę FEN 34 w cenie 29 złotych na FENMMA.tv

Karta walk gali FEN 34: TOTALbet Fight Night:

93,0 kg, MMA: Paweł “Trybson” Trybała vs Łukasz “Boroś” Borowski
61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo*
61,2 kg MMA: Lil Masti vs Adrianna Sledź
77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk
94,0 kg, MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski
70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus
61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora
110,00 kg, MMA: Epic Cheat Meal vs Mateusz Murański
61,0 kg MMA: Paulina Paola vs Wiktoria “tu_viciia” Gnieciak
93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz

* walka o pas mistrzowski FEN

Zobacz także:

Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34!

Duet komentatorski – Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Głównym powodem decyzji komentatorów jest zbyt duża liczba “freaków” na gali.

KSW: Mamed Khalidov wraca do treningów! Kto będzie następnym przeciwnikiem?

Mistrz kategorii średniej federacji KSW – Mamed Khalidov, wrócił do treningów! Kiedy, a co najważniejsze z kim – zmierzy się 40-latek w swojej pierwszej obronie pasa?

Tomasz Sarara o starciu z Izu Ugonohem: Jestem gotowy taką walkę zrobić!

Tomasz Sarara jeszcze w 2021 roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Utytułowany kickboxer w ”Jurasówce” wypowiedział się o potencjalnym starciu z Izu Ugonohem. Trzeba przyznać, że temat tego zestawienia wraca niczym bumerang.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis