MMA PLNajnowszeFENŁukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34!

Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34!

Duet komentatorski – Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Głównym powodem decyzji komentatorów jest zbyt duża liczba “freaków” na gali.

Juras oraz Janisz nie skomentują FEN 34

“Juras” wspólnie z Andrzejem Janiszem to jeden z najlepszych duetów komentatorskich w polskim sporcie. Obaj pracują dla telewizji Polsat od wielu lat. Komentatorzy biorą udział w wielu wydarzeniach sportów walki, dlatego głos Jurasa czy Janisza zna pewnie każdy fan mieszanych sztuk walki w naszym kraju. Janisz-Juras od początku swojej współpracy komentują polskie oraz zagraniczne gale MMA m.in. KSW czy UFC. Mateusz Borek kilka miesięcy temu stwierdził, że duet ten absolutnie zasłużył na Telekamerę Tele Tygodnia “komentator roku”. Jurkowski wspólnie z Janiszem od wielu lat komentuje również gale Fight Exclusive Night, jednak podczas sobotniego wydarzenia – FEN 34, zabraknie ich przy mikrofonie…

Duet Juras-Janisz nie skomentuje gali FEN 34!

Dzisiaj za pośrednictwem swojego Twittera – Łukasz Jurkowski potwierdził słowa Macieja Turskiego, że nie skomentuje gali FEN 34, ponieważ na gali odbędzie się zbyt dużo freakowych pojedynków.

W sobotni wieczór galę FEN 34 skomentują zatem Dominik Durniat oraz TJ Marciniak. Informację zdążył już potwierdzić Durniat na swoim Twitterze.

Zobacz także:

KSW: Mamed Khalidov wraca do treningów! Kto będzie następnym przeciwnikiem?

Mistrz kategorii średniej federacji KSW – Mamed Khalidov, wrócił do treningów! Kiedy, a co najważniejsze z kim – zmierzy się 40-latek w swojej pierwszej obronie pasa?

Tomasz Sarara o starciu z Izu Ugonohem: Jestem gotowy taką walkę zrobić!

Tomasz Sarara jeszcze w 2021 roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Utytułowany kickboxer w ”Jurasówce” wypowiedział się o potencjalnym starciu z Izu Ugonohem. Trzeba przyznać, że temat tego zestawienia wraca niczym bumerang.

Sędzia Piotr Jarosz o Don Kasjo: Od początku lekceważył to, co mówiliśmy!

Piotr Jarosz główny sędzia organizacji FAME MMA wypowiedział się o ostatnio gorącym temacie. Mowa o walce Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke. ”Don Kasjo” nie zgadza się z werdyktem i złożył już dwa protesty.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis