MMA PLNajnowszeMurańskiZadyma na PRIME! Jacek Murański oko w oko ze swoim byłym ochroniarzem

Zadyma na PRIME! Jacek Murański oko w oko ze swoim byłym ochroniarzem

PRIME 8 było naprawdę długą galą. W jej trakcie wydarzyło się wiele rzeczy, jednakże jedna z nich z pewnością rozniesie się głośnym echem. Mianowicie Jacek Murański skonfrontował się ze swoim byłym ochroniarzem!

Pan Jacek swoją ostatnią walkę stoczył w CLOUT MMA. Wygrał wówczas z Marcinem Najmanem, który po dzień dzisiejszy upiera się, że to była kwestia nieintencjonalnego palca w oko. Na gali PRIME był gościem, który udzielił parę wywiadów mediom.

Freak fighty to jednak freak fighty. Jedna z poważniejszych konfrontacji miała miejsce poza oktagonem. To właśnie w media roomie “Muran” starł się z “Gawronem”. Co tam się wydarzyło?

Murański mądrzejszy!

W trakcie udzielania wywiadu Marcinowi Wrzoskowi dla “6pakTV”, Jacek wdał się w ostrą pogawędkę ze swoim byłym ochroniarzem. Doszło nawet do zaproszeń do rękoczynów! Na ostrzeżenie oraz zaproszenie Pana Jacka, żeby Gawron się ruszył do niego, to dostanie za swoje. Doszło do ostrej odpowiedzi z jego strony:

Ja nie będę stary do Ciebie ruszał. 3 razy już do Ciebie podszedłem Ty idio*o jeba*y i za każdym razem spierdal**z piz*o! Ty debi*u jeba*y.

Czy Ci panowie zmierzą się na pięści w oktagonie, bądź…poza nim? Sporo rzeczy powoli na to wskazuje! Kto byłby faworytem w takim pojedynku? Pamiętajmy jednak o tym, że najprawdopodobniej prędzej dojdzie do pojedynku “Masa” vs. “Muran”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis