MMA PLNajnowszeKSWKSW: Mamed Khalidov wraca do treningów! Kto będzie następnym przeciwnikiem?

KSW: Mamed Khalidov wraca do treningów! Kto będzie następnym przeciwnikiem?

Mistrz kategorii średniej federacji KSW – Mamed Khalidov, wrócił do treningów! Kiedy, a co najważniejsze z kim – zmierzy się 40-latek w swojej pierwszej obronie pasa?

Mamed Khalidov (35-7-2) swój ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 55, gdzie w niesamowitym stylu odprawił w 36 sekundzie Scotta Askhama. KSW zapowiadało, że następnym rywalem Mameda może być Cezary Kęsik, jednak porażka “Lubelskiego Czołga” z Abusem Magomedovem przekreśliła jego szanse na titleshota. Zwycięstwo Roberto Soldicia z Michałem Materlą wyraźnie przybliżyło Chorwata do walki z mistrzem, jednak mistrzowskich aspiracji nie ukrywa również Askham, który pragnie doprowadzić do trylogii z Khalidovem. Kto zatem finalnie zmierzy się z zawodnikiem Arrachionu Olsztyn w jego pierwszej obronie pasa?

Mamed Khalidov wraca do treningów!

Mamed Khalidov wrócił do treningów. Po zakończeniu Ramadanu, mistrz kategorii średniej KSW, rozpoczął okres przygotowawczy do swojej kolejnej walki. Następny pojedynek 40-latka jest planowany na drugą połowę roku.

Trener Mameda – Szymon Bońkowski w wywiadzie dla MMARocks potwierdził, że Khalidov wrócił do treningów, więc coś powoli zaczyna się dziać w temacie kolejnej walki.

Mamed wrócił. Ramadan się skończył. On jest dla mnie ewenementem, ponieważ on wraca po długiej przerwach i wszystkich wprowadza w kompleksy. Jest po 40, jednak to się nie zdarza, żeby być takim zawodnikiem. Mamed w aspekcie trenowania – nie jest godny do naśladowania, ponieważ wszyscy inni, którzy by tak robili to byliby w opłakanej formie. On wraca – ma cały czas te swoje “kocie ruchy”. Te przerwy to działają nawet na jego korzyść.

Zobacz także:

FEN chce doprowadzić do walki Jacek Murański vs Marcin Najman! Kontrakty na dniach?

FEN chce doprowadzić do możliwie najgłośniejszej walki ostatnich miesięcy w polskim internecie! Paweł Jóźwiak wraz ze wspólnikami chce doprowadzić do walki Jacek Murański vs Marcin Najman!

FEN 34: Znamy rywalkę Lil Masti! Wystąpiła na wczorajszym Punchdown!

Podczas trwającej konferencji prasowej promującej nadchodzącą galę FEN 34 poznaliśmy rywalkę byłej mistrzyni FAME MMA – Anieli “Lil Masti” Bogusz. Jak jednak potwierdzili właśnie organizatorzy w klatce FEN na przeciwko Lil Masti stanie… Adrianna Śledź, uczestniczka programu Love Island!

FEN 34: Najmłodszy zawodnik organizacji zapowiedział ostatnią walkę! Miklasz wstrzyma karierę!

To jest zaskakująca decyzja! Kacper Miklasz za pomocą mediów społecznościowych zapowiedział swój ostatni pojedynek. W sobotę stoczy swoją drugą walkę w organizacji Fight Exclusive Night. Młody prospekt po starciu z Michałem Piwowarskim (4-2) zamierza wstrzymać karierę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis