MMA PLNajnowszeHighleagueMurański pewny siebie przed walką z Bombą! Powiedział co zrobi z nim w Łodzi!

Murański pewny siebie przed walką z Bombą! Powiedział co zrobi z nim w Łodzi!

Mateusz Murański dziesiątego grudnia stoczy swój pierwszy pojedynek w organizacji High League. ”Muran” wystąpi na 5 edycji w Łodzi, gdzie czeka go starcie z Pawłem Bombą. Warto zaznaczyć, że pojedynek odbędzie się na zasadach K-1. ”Scarface” będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa.

Murański

Bomba swój debiut w High League odnotował na 3 edycji w Ergo Arenie. Paweł kompletnie zaskoczył swoim planem na walkę. Od początku ruszył z szarżą ciosów na cięższego przeciwnika. To nie mogło zakończyć się dobrze… Walka ostatecznie skończyła się po niecałej minucie. ”Tarzan” mógł cieszyć się z efektownego zwycięstwa.

Ostatni pojedynek miał miejsce na High League 4, gdzie miał do rozwiązania konflikt z Amadeuszem Roślikiem. Początek zaskoczył wszystkich kibiców. Uderzeń jak na lekarstwo i ciągłe badanie. Po wszystkich mocnych słowach wydawało się, że emocje eksplodują w klatce. Było jednak inaczej choć… Amadeusz w końcu ruszył z szarżą ciosów. Po jednym z nich Bomba wylądował na deskach i było po wszystkim.

Murański pewny swego!

Pewności siebie mu nie można odmówić! Mateusz Murański jest przekonany o zwycięstwie w starciu z Pawłem Bombą, do którego dojdzie dziesiątego grudnia na gali High League 5 w Łodzi. ”Muran” odpowiedział na jeden z komentarzy widzów, gdzie powiedział co zrobi z Bombą.

Spokojnie będę się nad nim pastwił

To nie koniec, bo jeszcze mocne słowa padły na jego insta stories.

Bomba bezużyteczna zostanie zdetonowana już 10 grudnia w moje urodziny. Piękny prezent

Zobacz także:

Światowy serwis pokazał, dlaczego powinno się czytać książki! Chodzi o zachowanie Alana Kwiecińskiego! Widzieliście?

Alan Kwieciński to persona, która jest dobrze znana fanom sceny freak-fight. Kompilacje z wywiadów z udziałem zawodnika WCA Fight Team robią furorę nie tylko w Polsce!

Gimper miał wystąpić na gali z walką Mayweathera Juniora! Youtuber potwierdza! Co wy na to?

To brzmi nieco niewiarygodnie, ale okazuje się, że to prawda. Popularny polski youtuber Tomasz “Gimper” Działowy miał wystąpić na gali bokserskiej z walką legendarnego Floyda Mayweathera Juniora. Youtuber potwierdził!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis