MMA PLFAME MMAMateusz Murański dymi na cage’u! Takefun był mocno zaskoczony! [WIDEO]

Mateusz Murański dymi na cage’u! Takefun był mocno zaskoczony! [WIDEO]

Właśnie trwa kolejny program na kanale FAME MMA. Tym razem na cage’u gośćmi Sylwestra Wardęgi są Mateusz Murański, Franek ”Franio” Rusiecki oraz Rafał ”Takefun” Górniak. Kiedy ”Muran” wszedł na żywo zaczęły się tak zwane dymy.

Murański

Przypomnijmy, że wszyscy wspomnieni wystąpią na najbliższej gali FAME MMA 15, która dwudziestego szóstego sierpnia odbędzie się w Łodzi. ”Takefun” zmierzy się z Filipem Zabielskim. ”Muran” zaś stoczy rewanżowy pojedynek z Arkadiuszem ”Aroyem” Tańculą.

W walce wieczoru zobaczymy starcie o pas kobiet. Marta Linkiewicz po latach stanie przed szansą rewanżu. Jej przeciwniczką będzie Aniela ”Lil Masti” Bogusz.

Takefun był mocno zaskoczony!

Fani mieli świadomość, że dziś mogą pojawić się tak zwane dymy. I tak też było, gdy na żywo pojawił się Mateusz Murański. ”Muran” kazał wstać Rafałowi, który był mocno zaskoczony całą sytuację. W pewnym momencie nawet mieliśmy pozycję walki (gardę).

Ostatecznie sytuacja się uspokoiła i doszło do konfrontacji słownej. Murański chce, aby ”Takefun” nie wypowiadał się o nim i ojcu na YouTubie ani w mediach społecznościowych. Górniak zgodził się, ale również pod warunkiem, że Murański zrobi, to samo i nie będzie o nim wspominał.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Irański Hulk pojawił się w ringu! Walka wyglądała tragicznie! [WIDEO] Widzieliście?

Kibice doczekali się pierwszej walki Sajada Gharibi. Nie wyglądało, to dobrze! ”Irański Hulk” w niedzielę na zasadach bokserskich zmierzył się z Ałmatem Bachytowiczem znanym jako ”Kazachski Tytan”. Była to bolesna przegrana, która pokazała – co potrafili Gharibi.

Isamu mocno o Jacku Murańskim: Ja wiedziałem, że stary Murański to klaun! Co wy na to?

Szymon Kasprzyk na twitterze postanowił wypowiedzieć się o Jacku Murańskim. Były to mocne słowa! Czy dojdzie do odpowiedzi? 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis