MMA PLFAME MMAIsamu mocno o Jacku Murańskim: Ja wiedziałem, że stary Murański to klaun!

Isamu mocno o Jacku Murańskim: Ja wiedziałem, że stary Murański to klaun!

Szymon Kasprzyk na twitterze postanowił wypowiedzieć się o Jacku Murańskim. Były to mocne słowa! Czy dojdzie do odpowiedzi? 

Murański

”Muran” szykuje się do drugiej walki w mieszanych sztukach walki. Nastąpi to dwudziestego szóstego sierpnia na gali FAME MMA 15 w Łodzi.

Jako pierwszy w klatce zamelduje się Mateusz Murański, który stoczy rewanż z Arkadiuszem Tańculą. Jeśli ”Aroy” będzie w stanie wyjść do kolejnej walki, to kibice zobaczą drugie starcie z Jackiem Murańskim. To nie koniec, bowiem ”Muran” również stoczy dwie walki. Jego przeciwnikiem będzie ”Szalony Reporter”.

Murański podczas ostatniego cage’a zdradził, że jest gotowy stoczyć trzy walki podczas FAME MMA 15.

Jacek Murański: Wyjdź na trzeciego, po Reporterze i po Tańculi, to zobaczymy, czy mam bliżej, czy dalej. Bo jesteś ode mnie, ile tam? 27 lat młodszy (…) Tegoż? Tego szczura?! Z dwoma połamanymi rękami! Na trzeciego niech wychodzi. Zobaczymy, kto ma bliżej, niż dalej!

Nitrozyniak: Nie stać cię na to. Powiem ci tak, jesteś ku**ą nie wartą atencji, więc to jest chyba ostatni raz, kiedy ja z tobą w życiu rozmawiałem. Nie próbuj do mnie podchodzić w życiu realnym.

Isamu ostro o Jacku Murańskim!

Szymon Kasprzyk na twitterze postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Jacku Murańskim.

Ja wiedziałem, że stary Murański to 🤡 ale nie wiedziałem, że to skończony kretyn… co ta ludzka spierdolina wypisuje na swoich igs to lekka przesada.

Polski youtuber ma na swoim koncie dwie walki w organizacji FAME MMA. Kasprzyk jednogłośną decyzją sędziów pokonał Daniela ”DeeJayPallaside” Pawlaka, a przed czasem odprawił Marcina ”Rafonixa” Krasuckiego. 

Zobacz także:

Phil De Fries wystąpi na KSW 74! Znamy rywala na kolejną walkę w obronie pasa wagi ciężkiej! Widzieliście?

Mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW – Phil De Fries wystąpi na gali KSW 74! W amerykańskich mediach podano także szczegóły jego kolejnej obrony mistrzowskiego pasa w postaci przeciwnika.

Pierwszy pogromca Tomasza Adamka chce walczyć z Jakem Paulem! Wróci z emerytury?

Blisko trzy lata jest już na bokserskiej emeryturze. Teraz nagle się uaktywnia i wyraża chęć walki z Jakem Paulem. Mowa o pierwszym pogromcy Tomasza Adamka Chadzie Dawsonie. Co ciekawe Amerykanin w przeszłości pomagał youtuberowi w przygotowaniach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis