MMA PLNajnowszeKSWMartyn Ford w końcu zawalczy w KSW? Jeden z właścicieli zdradził kiedy to się wydarzy!

Martyn Ford w końcu zawalczy w KSW? Jeden z właścicieli zdradził kiedy to się wydarzy!

O debiucie Martyna Forda w organizacji KSW mówi się już długo. Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW zdradził co musi się stać, aby doszło do wyczekiwanej walki Brytyjczyka. Wydaje się, że jest na to spora szansa.

Ford

38-latek to model fitness, kulturysta, trener personalny oraz aktor. Ford może popisać się kapitalnymi warunkami fizycznymi. ”Koszmar” mierzy 203 cm wzrostu, a waży ponad 140 kilogramów. Ford główne znany jest jako aktor.

Martyna fani sportów walki dobrze znają z produkcji w 2016 roku. Mowa o filmie ”Undisputed IV”, gdy Ford zmierzył się z Yuri Boyką. Już w filmie Martyn Ford robił ogromne wrażenie, a jak będzie będzie w klatce KSW? Na te pytania odpowiedź dostaniemy już w 2021 roku. 

Lewandowski: Robienie gali w studiu nam się nie kalkuluje!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mymma.pl zdradził – co musi się wydarzyć, aby doszło do debiutu Martyna Forda w KSW.

Tak tą Anglię odkładamy cały czas od 2020 roku. Dodam jeszcze, że ta gala w Anglii będzie również jeśli będzie z publiką. Chociaż jak nie będzie z publiką to w ogóle gali w Anglii nie będzie, bo raczej wyjazd i robienie jej w studiu nam się nie kalkuluje. Jeżeli wrócimy z kibicami to wówczas na pewno zawalczy Martyn Ford.     

Nie tak dawno pojawiły się informacje odnośnie walki Forda z ”Irańskim Hulkiem”. Lewandowski nie jest tym zaskoczony.

Od czasu, kiedy podpisałem z nim kontrakt w 2019 roku w grudniu pamiętam. To cały czas coś tam chłopaczyna robi, ale ciągle gdzieś ta perspektywa walki w KSW ucieka. Ani nie z naszej ani jego winy tylko okoliczności zewnętrznych – tak zwanej siły wyższej. Gdzieś szuka, aby jego ta pompa gdzieś ciągle pracowała.  

Zobacz także:

”Szczena” zaprezentował formę na konferencji prasowej! Najman: Rysiek zrobił formę, a ja jeszcze bez! Rychu sprawi niespodziankę?

Doszło do następnego face to face! Marcin Najman już dwudziestego dziewiątego października ponownie powraca ze sportowej emerytury. ”El Testosteron” w walce wieczoru MMA VIP 3 w Częstochowie zmierzy się z Ryszardem Dąbrowskim.

Mogła być mocna walka Szpilki w Anglii? Pojawiło się zapytanie!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) otrzymał ostatnio zapytanie o powrót na ring. Rywalem Polaka miałby być Alen Babic (8-0 8 KO). Walka miałaby odbyć się 30 października w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis