MMA PLKSWBombardier zapowiada przed walką z Pudzianem: Będę królem Polski w tej kategorii!

Bombardier zapowiada przed walką z Pudzianem: Będę królem Polski w tej kategorii!

Już w sobotę 23 października w Łodzi będzie miała miejsce gala KSW 64. W co-main evencie dojdzie do długo wyczekiwanej walki pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim (15-7) a Serginem Ousmanem Dia (2-0).

Popularny ,,Bombardier” to legenda senegalskich zapasów. Prawie 2-metrowy zawodnik na ostatnim ważeniu wniósł na wagę ponad 150 kg. Do walki tych panów już miało raz dojść. Niestety w dniu gali KSW 59 do szpitala trafił Dia z podejrzeniem ostrego zapalenia wyrostka. Następnie wyleciał do Francji, gdzie miał przejść operację. Teraz powraca do Polski z zamiarem podbicia KSW. Senegalczyk w mma walczył jedynie 2 razy w karierze. Najpierw w nieco ponad minutę pokonał Amadou Papisa, a następnie w 59 sekund wygrał z Danem Podmore.

Z wielką przyjemnością wróciłem znów do Polski. Chciałem tym samym udowodnić, jak bardzo zależy mi na stoczenie tego pojedynku. Poprzednim razem przyjechałem na trzy dni, żeby się do niego dobrze przygotować. Teraz też przyjechałem do Polski na kilka dni przed walką, żeby dobrze się zaaklimatyzować. Bardzo lubię ten kraj. Nie mogę się doczekać starcia z Mariuszem Pudzianowskim.

Powiedział ,,Bombardier” w rozmowie z Polsat Sport.

– Moja rekonwalescencja po zabiegu usunięcia wyrostka robaczkowego trwała dwa tygodnie. Po tym czasie zacząłem normalnie trenować , ponieważ cały czas wierzyłem, że ostatecznie dojdzie do walki z „Pudzianem”.

Dodał Senegalczyk.

Po tej walce z „Pudzianem” będę królem Polski w tej kategorii“.

Sergine powiedział, że przed tą walką skupił się na elementach fizycznym. Przyznał, że jest to bardzo ważny element pojedynku.

– Głównie skupiłem się na trenowaniu elementów MMA, ponieważ zapasy mam we krwi. Nie muszę im poświęcać specjalnie dużo czasu. Skoncentrowałem się na przygotowaniu fizycznym, które według mnie będzie bardzo wymagająca pod tym względem.

,,Bombardier” nie ma dużego doświadczenia w mma ale zamierza sprawić ogromną niespodziankę i pokonać żywą legendę KSW Mariusza Pudzianowskiego .

Po tej walce z „Pudzianem” będę królem Polski w tej kategorii

Dodał.

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk w KSW? Jeden z właścicieli zainteresowany!

Daniel Omielańczuk (25-11-1) po latach wróci do KSW? Jeden z właścicieli przyznał, że nie wyklucza takiego rozwiązania. Tym bardziej, że w ostatnich dniach największa organizacja w naszym kraju straciła czołowego ciężkiego – Michała Andryszaka (22-10).

FAME 12: Marcin Wrzosek planuje obijać naruszoną wątrobę Don Kasjo, ten odpowiada: Wyżej nie dosięgnie!

Coraz głośniej robi się na temat walki wieczoru nadchodzącej gali FAME 12, która odbędzie się już 20 listopada. Starciem tym będzie pojedynek na zasadach boksu między Don Kasjo a Marcinem Wrzoskiem, który zadebiutuje w walce w organizacji FAME MMA.