MMA PLGamrotMateusz Gamrot odwiedził legendarnego Marka Piotrowskiego: Niesamowity zastrzyk motywacji!

Mateusz Gamrot odwiedził legendarnego Marka Piotrowskiego: Niesamowity zastrzyk motywacji!

Ostatnio Mateusz Gamrot (19-1) zawodnik walczący w UFC na swoim Facebooku poinformował o ciekawym spotkaniu. Spotkał się bowiem z legendą polskiego kickboxingu Markiem Piotrowskim. Ten niestety walczy z ciężką chorobą.

Marek Piotrowski stał się najbardziej utytułowanym kickboxerem w Polsce. Razem w całej karierze stoczył 44 walki z czego 42-krotnie jego ręka wędrowała ku górze. “The Punisher” walczył również w formule bokserskiej, stoczył tam 21 pojedynków. W 1989 roku Piotrowski został zawodowym mistrzem świata w kickboxingu. Jego kariera zakończyła się w 1996 roku. Po kilku latach u Marka zaczęła postępować nieznana do tej pory choroba neurologiczna. Zaczęły się pojawiać trudności z chodzeniem i mówieniem.

“Niesamowity zastrzyk motywacji i poznania historii od samego Mistrza!”

Ostatnio doszło do spotkania pomiędzy Markiem Piotrowskim, a Mateuszem Gamrotem. Ten drugi to zawodnik MMA, były mistrz kategorii lekkiej KSW. Teraz walczy w największej organizacji MMA na świecie UFC. Mateusz tak opisał spotkanie z legendą:

Wczoraj miałem zaszczyt spotkać żywa legendę sportów walki MARKA „THE PUNISHER” PIOTROWSKIEGO 😍🙏 Niesamowity zastrzyk motywacji i poznania historii od samego Mistrza! Jestem wdzięczny i dziękuje za spotkanie 🙏✊ Marek Piotrowski to żywa legenda Kickboxingu , wielokrotny Mistrz Świata i wzór osobowości i charakteru. ——- W swoim zawodowym życiu jako kickbokser stoczył 44 walki, z czego zwyciężył w 42! Oprócz walk w kick-boxingu Marek stoczył także 21 pojedynków w tradycyjnym boksie. Wszystkie wygrał!——-Teraz przed nim do wygrania ta najważniejsza — walka o życie!

Wczoraj miałem zaszczyt spotkać żywa legendę sportów walki MARKA „THE PUNISHER” PIOTROWSKIEGO 😍🙏 Niesamowity zastrzyk…

Posted by Mateusz Gamrot on Saturday, September 25, 2021

Zobacz także:

”Stormin” znów zaskakuje! Jasna deklaracja Parke w sprawie rewanżu z Don Kasjo!

Pewne jest jedno Norman Parke (28-7-1) jeszcze nie raz zaskoczy nas swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Jest jasna deklaracja ”Stormina” odnośnie rewanżu z Kasjuszem Życińskim. Ex zawodnik UFC wypowiedział się również o starciu z Popkiem oraz potencjalnym powrocie do KSW.

Marcin Najman o swoich walkach ulicznych: Uczestniczyłem, jestem bez porażki!

Marcin Najman został zapytany o walki uliczne, które przytrafiły się w jego życiu. ”El Testosteron” gwarantuje, że nigdy nie przegrał na ulicy. Najman postanowił opowiedzieć pewną szaloną historię.