MMA PLEFM SHOWNorman Parke”Stormin” znów zaskakuje! Jasna deklaracja Parke w sprawie rewanżu z Don Kasjo!

”Stormin” znów zaskakuje! Jasna deklaracja Parke w sprawie rewanżu z Don Kasjo!

Pewne jest jedno Norman Parke (28-7-1) jeszcze nie raz zaskoczy nas swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Jest jasna deklaracja ”Stormina” odnośnie rewanżu z Kasjuszem Życińskim. Ex zawodnik UFC wypowiedział się również o starciu z Popkiem oraz potencjalnym powrocie do KSW.

Norman w ostatniej walce wystąpił na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii. Były tymczasowy mistrz KSW na zasadach boksu zmierzył się ostatecznie z Maciejem Jewtuszko. Parke bez większych problemów wygrał decyzją sędziów z ”Irokezem” – choć jeden z sędziów zaskoczył.

Teraz Norman wystąpi w walce wieczoru 11 edycji FAME MMA, która drugiego października odbędzie się w Gliwicach. Będzie to drugie starcie z Borysem Mańkowskim – tym razem na zasadach cage boxu. Zawodnicy zawalczą ze sobą 15 minut bez przerwy – w rękawicach do MMA.

Parke o rewanżu z Don Kasjo: Nigdy nie zawalczę z nim ponownie!

Norman Parke (28-7-1) zaskoczył swoim wpisem w mediach społecznościowych – oczywiście szybko został skasowany. ”Stormin” zapewnia, że nie interesuje go rewanż z Kasjuszem Życińskim oraz walka z Popkiem. Ex zawodnik UFC miał dostać nową ciekawą propozycje.

Nigdy nie zawalczę z Kasjo ponownie. Nie zawalczę z Popkiem również. Po walce z Borysem mam inną propozycję walki. KSW więcej nie zarobi na moim imieniu.

Parke

Gwiazda FAME MMA jeszcze w tym roku wróci do klatki. ”Don Kasjo” wystąpi wysoko w karcie 12 edycji. która najprawdopodobniej odbędzie się w listopadzie. Kasjusz mimo przegranej w ostatniej walce – nie zamierza brać pojedynków na ”odbudowę”. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zdradził, że zmierzy się z kolejnym zawodowcem.

Zobacz także:

Artur Szpilka został zapytany o walkę z Don Kasjo! Te słowa mogą was zaskoczyć! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w rozmowie z portalem sport.pl został zapytany o potencjalny pojedynek z Kasjuszem Życińskim. ”Szpila” gwarantuje, że nie zarzeka się, ale wolałby, aby do takich starć nie dochodziło.

”Rosyjski Popey” ma coraz większe problemy! Lekarz: On może umrzeć! Znacie tą historię?

Kirill Tereshin ma jeszcze większe problemy! Nie tak dawno informowaliśmy, że podczas pojedynku Rosjaninowi pękły bicepsy. Teraz grozi mu śmierć o czym poinformował lekarz.