MMA PLKSWMateusz Gamrot komentuje zestawienie Parke – Don Kasjo: Śmiech na sali!

Mateusz Gamrot komentuje zestawienie Parke – Don Kasjo: Śmiech na sali!

Mateusz Gamrot był gościem ostatniego programu Oktagon Live emitowanego na Kanale Sportowym. Mistrz wagi lekkiej KSW został w pewnym momencie zapytany o potencjalną walkę w boksie pomiędzy Normanem Parkiem (28-7-1, 1NC) i Kasjusza Życińskiego (2-0).

Gamrot komentuje zestawienie Parke - Don Kasjo

Aktualnie Gamrot jest tuż przed ostatnią swoją walką w KSW. W sobotę “Gamer” wjedzie do klatki, by wypełnić swój kontrakt z federacją i przenieść się do UFC. Ostatnim rywalem poznaniaka w polskiej organizacji będzie Marian Ziółkowski (21-7-1, 1NC). Pierwotnie posiadacz pasa dywizji lekkiej miał zmierzyć się z Shamilem Musaevem (13-0), lecz Rosjanina z pojedynku wyeliminowała kontuzja.

W pewnym momencie najlepszy polski zawodnik wagi lekkiej otrzymał pytanie o potencjalną walkę pomiędzy Parkiem i “Don Kasjo”. Nie ma w tym nic dziwnego, wszak rywalizacja “Stormina” z Gamrotem rozgrzewała fanów przez długi czas, a panowie dopiero niedawno mieli okazję zakończyć swój konflikt.

Poznaniak wyraźnie zaznaczył, kogo widzi we wspomnianym starciu jako głównego faworyta. Jednocześnie “Gamer” nie sądzi, by taki pojedynek faktycznie miał miejsce.

Szumik wokół tego widziałem, zresztą Norman jest w tym niezły. Śmiech na sali. Gdyby ta walka doszła do skutku, to Parke tego nie przegra, jak ma przegrać. Kto to zresztą jest ten Don Kasjo.

Głos w sprawie zabrał również Mateusz Borek. Dziennikarz zapowiedział, że chyba zjawi się na nadchodzącej gali FAME MMA. Ponadto komentator zwrócił uwagę na fakt, iż Życiński nie jest chłopakiem wziętym znikąd, tylko rzeczywiście człowiekiem ze sportową przeszłością.

Sprawdziłem karierę Don Kasjo i on faktycznie zaczął trenować w wieku 19 lat i miał nawet walkę z medalistą mistrzostw świata, nie przegrywając jej przed czasem, gdzie dla niego była to tylko trzecia lub czwarta walka. Na pewno talent do sportu miał, gorzej z talentem do samodyscypliny, dlatego walczy w FAME MMA. Wydaje mi się jednak, że Don Kasjo nie miałby większych szans.

Pełny odcinek znajdziecie poniżej:

Zobacz także:

Emerytura Andersona Silvy. Dana White zapowiedział ostatnią walkę w karierze “Pająka”

Emerytura legendarnego Andersona Silvy zbliża się wielkimi krokammi. Wieloletni mistrz wagi średniej i dominator tej kategorii wagowej ma obecnie 45 lat, a jego następna walka w oktagonie będzie ostatnią w jego karierze.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [28-30.08.2020]

Przed nami kolejny niezwykle interesujący weekend z MMA. Zwłaszcza jeśli chodzi o polskich fanów.

Roberto Soldic dla Gamrota na KSW 54? Padła taka propozycja, co na to “Gamer”?

Czy Roberto Soldic był proponowany dla Mateusza Gamrota na galę KSW 54? Okazuje się, że właśnie taki pomysł mieli włodarze polskiego giganta, kiedy z walki wieczoru nadchodzącej gali wypadł Shamil Musaev.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis