MMA PLrozpiskaWeekendowy rozkład jazdy z MMA [28-30.08.2020]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [28-30.08.2020]

Foto: KSW
Foto: KSW

Przed nami kolejny niezwykle interesujący weekend z MMA. Zwłaszcza jeśli chodzi o polskich fanów.

W walce wieczoru piątkowej gali Babilon MMA 15 zobaczymy Daniela Skibińskiego (15-5). Jego przeciwnikiem będzie Kirill Medvedovski (12-7), choć nie był to pierwotny wybór. Ponadto na gali zobaczymy też m.in  Łukasza Sudolskiego (6-0) , Dawida Śmiełowskiego (6-0) czy uczestnika programu “Tylko Jeden” Bartłomieja Gładkowicza (6-0).

Zmiana nastąpiła też w najważniejszym pojedynku KSW 54. Przeciwnikiem Mateusza Gamrota (16-0, 1N/C) w jego ostatniej walce dla KSW będzie Marian Ziółkowski (21-7-1, 1 N/C). Swój zawodowy debiut zaliczy były pięściarz Izu Ugonoh (0-0). Zobaczymy też rewanż między Michałem Andryszakiem (21-8, 1 N/C) a Michałem Kitą (19-11-1). W rozpisce znaleźli się ponadto m.in. Maciej Kazieczko (6-1), Adam Niedźwiedź (7-3) czy bracia Rajewscy.

Weekend zwieńczy zaś gala UFC on ESPN+ 33. Main event to starcie w kategorii półciężkiej, w którym zobaczymy Anthony’ego Smitha (33-15) i Aleksandara Rakica (12-2). Były czempion Robbie Lawler (28-14, 1 N/C) spróbuje przełamać niekorzystną serię a przeszkodzić mu w tym spróbuje Neil Magny (23-7). Ponadto rewanżowy pojedynek po kontrowersyjnym przerwaniu na gali w Las Vegas stoczą Magomed Ankalaev (13-1) oraz Ion Cutelaba (15-5, 1 N/C)

PIĄTEK

Babilon MMA 15

Początek gali: 20:00

Karta główna:

77,1 kg: Daniel Skibiński (15-5) vs. Kirill Medvedovski (12-7)
93,0 kg: Mario Žgela (4-1) vs. Łukasz Sudolski (6-0)
65,8 kg: Hubert Sulewski (3-1-1) vs. Dawid Śmiełowski (6-0)
83,9 kg: Bartłomiej Gładkowicz (6-0) vs. Robert Maciejowski (4-3-1)
52,2 kg: Olga Michalska (2-0) vs. Weronika Zygmunt (5-4)

Karta wstępna:

61,2 kg: Patryk Trytek (2-0) vs. Igor Wojtas (8-6)
65,8 kg: Hubert Lotta (1-1) vs. Piotr Kacprzak (3-2)

Transmisja:

19:45 – Polsat Sport, Ipla (transmisja płatna – 5 zł)

20:00 – Super Polsat

SOBOTA

KSW 54

Początek gali: 20:00

70,3 kg: Mateusz Gamrot (16-0, 1N/C) vs. Marian Ziółkowski (21-7-1, 1 N/C) – o pas wagi lekkiej
120,2 kg: Izu Ugonoh (0-0) vs. Quentin Domingos (5-1)
120,2 kg: Michał Andryszak (21-8, 1 N/C) vs. Michał Kita (19-11-1)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (6-1) vs. Karlo Caput (8-1)
61,2 kg: Paweł Polityło (4-2) vs. Bogdan Barbu (16-11)
70,3 kg: Łukasz Rajewski (9-6, 1 N/C) vs. Bartłomiej Kopera (9-5)
77,1 kg: Adam Niedźwiedź (7-3) vs. Kacper Koziorzębski (6-2)
70,3 kg: Sebastian Rajewski (8-5) vs. Armen Stepanyan (6-3)

Transmisja w systemie PPV w cenie 29 zł:

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN+ 33

Początek gali: 0:00

Karta główna (3:00):

205 lb: Anthony Smith (33-15) vs. Aleksandar Rakic (12-2)
170 lb: Robbie Lawler (28-14, 1 N/C) vs. Neil Magny (23-7)
125 lb: Ji Yeon Kim (9-2-2) vs. Alexa Grasso (11-3)
145 lb: Ricardo Lamas (19-8) vs. Bill Algeo (13-4)
205 lb: Magomed Ankalaev (13-1) vs. Ion Cutelaba (15-5, 1 N/C)

Karta wstępna (0:00):

185 lb: Maki Pitolo (13-6) vs. Impa Kasanganay (7-0)
185 lb: Alessio Di Chirico (12-4) vs. Zak Cummings (23-7)
145 lb: Alex Caceres (16-12, 1 N/C) vs. Austin Springer (12-3)
170 lb: Sean Brady (12-0) vs. Christian Aguilera (14-6)
115 lb: Polyana Viana (10-4) vs. Emily Whitmire (4-3)
115 lb: Mallory Martin (6-3) vs. Hannah Cifers (10-6)

Transmisja:

0:00 – UFC Fight Pass

3:00 – karta główna – Polsat Sport Extra

UFC Fight Night 175: Smith vs. Rakic - Predictions and Picks

Zobacz także:

Jan Błachowicz o Paulo Coście: Zastanawiam się jak to jest, że USADA go jeszcze nie złapała!

Jan Błachowicz (26-8) swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego szóstego września. Podczas UFC 253 dojdzie do historycznej chwili. Polak stanie przed szansą zdobycia prawowitego pasa w kategorii półciężkiej. Zapytaliśmy Błachowicza o jego typ na walkę wieczoru zbliżającej się gali.

Ciężkie zadanie przed Łopaczykiem! Zaskoczy?

Reprezentant WCA Fight Team najbliższy pojedynek stoczy w Niemczech. Będzie to świetnie obsadzony turniej, sami zobaczcie.