MMA PLUFCMasvidal popchnięty przez tik tokera! 17 latek szybko pożałował i podniósł ręce do góry! [WIDEO]

Masvidal popchnięty przez tik tokera! 17 latek szybko pożałował i podniósł ręce do góry! [WIDEO]

Młody chłopak dobrze nie przemyślał tego zachowania… 17-letni tik-toker postanowił pchnąć Jorge Masvidala (35-15). Zawodnik UFC był bardzo zły – trzeba było jak najszybciej uspokoić całą sytuację.

Masvidal

Jorge Masvidal to zawodnik ścisłego topu amerykańskiego giganta. W ostatniej swojej walce przegrał z obecnie panującym mistrzem kategorii półśredniej – Kamaru Usmanem. Masvidal został tam brutalnie znokautowany. 

Ta mina mówi wszystko!

Jorge Masvidal (35-15) pojawił się na sobotniej gali bokserskiej Paul – Woodley 2. Jeden z kibiców postanowił popchnął gwiazdę UFC. 17-letni tik toker szybko pożałował swojej decyzji. Masvidal od razu zareagował.

Chłopak szybko zaczął krzyczeć, że ma 17-lat i uniósł ręce do góry. Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Kolejna wypowiedź Mateusza Gamrota podbija internet: K**wa mać… Dreams come true! Widzieliście?

Wczorajszego wieczora działo się dużo jeśli chodzi o polskie MMA. Po emocjonującej gali KSW 65, przyszedł czas na walkę byłego mistrza polskiego giganta Mateusza Gamrota. Na UFC Fight Night Polak pokonał Diego Ferreire, który poddał się po bardzo mocnym kolanie na żebra.

Marcin Najman i „Misiek z Nadarzyna” w Gliwicach! Na gali KSW doszło do face to face! Co wy na to?

Wczorajsza gala KSW 65 przyciągnęła do Areny Gliwice wielu znanych ludzi. Na wydarzeniu pojawili się utytułowani sportowcy, influencerzy czy też byli zawodnicy organizacji KSW. Duże wrażenie wśród kibiców wywołała obecność na gali Marcina Najmana. Właściciel federacji MMA-VIP zajmował miejsce blisko klatki, gdzie w przerwie między walkami, odbyło się face to face z przyszłym rywalem “El Testosterona” – Miśkiem z Nadarzyna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis