MMA PLNajnowszeONE ChampionshipMartyna Kierczyńska udanie debiutuje w ONE Championship! Polka zdemolowała swoją rywalkę!

Martyna Kierczyńska udanie debiutuje w ONE Championship! Polka zdemolowała swoją rywalkę!

Martyna Kierczyńska rozbiła w pył „Wondergirl”, udanie debiutując w ONE Championship.

Martyna Kierczyńska debiut ONE
Foto: ONE

Festiwal brutalności w wykonaniu młodej Polki. Martyna Kierczyńska rozpoczęła pojedynek bardzo agresywnie, nacierając w stronę rywalki i zasypując ją gradem uderzeń.

Akcje 21-latki robiły spore wrażenie na Nat Jaroonsak, która wydawała się lekko zaskoczona tak mocnym początkiem głogowianki. „Wondergirl” została zepchnięta do rozpaczliwej defensywy, zupełnie tracąc rezon.

Każda próba odpowiedzi reprezentantki Tajlandii kończyła się błyskawiczną kontrą ze strony Kierczyńskiej. Kiedy wybrzmiał gong kończący pierwsze starcie, podopieczna Macieja Domińczaka triumfalnie wzniosła ręce w górę.

W drugiej odsłonie Martyna również nie zamierzała czekać i ruszyła dokończyć dzieło zniszczenia. Kierczyńska trafiła kapitalną serią uderzeń, mocno podłączając przeciwniczkę.

Kompletnie zrezygnowana, naruszona Jaroonsak stała bezczynnie przy linach, czekając na ratunek sędziego, który przerwał męki faworytki lokalnej społeczności w 2. rundzie. Mamy zwycięstwo! Brawo!

Martyna Kierczyńska zapisała się na kartach historii nie tylko jako pierwsza polska zawodniczka, która zadebiutowała w ONE Championship, ale także pierwsza, która zwyciężyła w singapurskiej organizacji.

ZOBACZ TAKŻE: Justin Tafa wypadł z rozpiski UFC 298. Zastąpi go… młodszy brat!

Na koniec 21-latka za swój występ otrzymała jeszcze bonus pieniężny w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Całą walkę możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis