MMA PLFAME MMAMartin Lewandowski w ostrych słowach o FAME MMA! W tej sprawie tak mocno jeszcze nikt się nie wypowiedział!

Martin Lewandowski w ostrych słowach o FAME MMA! W tej sprawie tak mocno jeszcze nikt się nie wypowiedział!

Foto: Sebastian Rudnicki for KSW

Jeden z właścicieli Federacji KSW Martin Lewandowski w bardzo mocnych słowach wypowiedział się o organizatorach gali FAME MMA 6, którzy za wszelką cenę doprowadzili do wyprodukowania tej imprezy w minioną sobotę.

Lewandowski był gościem programu W Narożniku przygotowanego przez portal MMA Rocks, w którym przedstawił swój punkt widzenia na całą sytuację związaną ze zorganizowaniem gali FAME MMA 6. Sternik KSW wykpił nawet zmiany prawne, jakie poznańska organizacja wprowadziła do swojego Krajowego Rejestru Sądowego, tylko po to, by doprowadzić do zaplanowanej przez siebie imprezy:

“Fame MMA nic nie odkryło. Kopiuje warianty, które inni organizatorzy już im poddali. Od FEN-u, po Babilon, Armia Fight Night, UFC aż do federacji KSW. Wszyscy o tym myśleliśmy, każdy wiedział, jak może wyglądać sytuacja gdy nie możesz sprzedawać biletów i nie możesz zrobić gali. Gdy nie możesz wchodzić w imprezę masową. Więc to wcale nie jest jakiś ich pomysł. Masz takie a nie inne okoliczności. Tu nie chodzi o to aby na siłę zrobić galę. Bo to my też mogliśmy zrobić w studiu. Mamy klatkę rozłożoną, siedzi martwa teraz przestrzeń gdzie kręcimy Tylko Jeden.

Jeśli chodzi o dymanie wszystkich przepisów to my nie dymaliśmy. My się zastosowaliśmy do tego i ja się cieszę, że w końcu sami się przyznali, że nie są sportem. Kategorię chyba w KRS pozmieniali więc to jest jedyny chyba plus tej całej sytuacji. Drugim plusem, jest to, że po tym wirusie może się wyleczymy z tej głupoty, bo jeżeli wszystkie najpoważniejsze, światowe organizacje odwołują, dostosowują się do pewnych zaleceń wszystkich możliwych organizacji rządowych i pozarządowych, traktując ten temat poważnie to federacja Fame nie tylko wykazała się szczytem nieodpowiedzialności. To też pewien obraz desperacji. Jeśli kogoś wyganiają z miejsc a oni po prostu biegają, to jest desperacja i frajerstwo dekady.”

Cała rozmowa z Martinem Lewandowskim w programie W Narożniku do sprawdzenia -> TUTAJ.