MMA PLFAME MMAMartin Lewandowski ostro o Wrzosku: Coś mu się w głowie poprzestawiało!

Martin Lewandowski ostro o Wrzosku: Coś mu się w głowie poprzestawiało!

Martin Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowski wypowiedział się o Marcinie Wrzosku. Były mistrz KSW w sobotę zadebiutował w FAME MMA. Była to walka wieczoru 12 edycji w Ergo Arenie.

Reprezentujący SAKO Gdańsk zawodnik po raz kolejnym zaimponował niedowiarkom prezentując dobry boks i żelazną kondycję. Po 6-rundowej batalii sędziujący ten pojedynek Wiesław Rupiński wzniósł do góry rękę Kasjusza. Dla wielu osób werdykt ten był kontrowersyjny, gdyż ich zdaniem, Wrzosek częściej celnie trafiał swojego rywala, a wiele ciosów “Króla” lądowało na gardzie byłego mistrza KSW.

Martin Lewandowski o Wrzosku: Wiedział o co gra!

Martin Lewandowski podsumował sobotni występ Marcina Wrzoska. ”Polish Zombie” szybko nie wróci do organizacji KSW. Jeden z właścicieli największej organizacji w naszym kraju twierdzi, że w ostatnim czasie u Wrzoska widać duży regres.

Wiedział o co gra, że przegrana automatycznie powoduje – że się rozstajemy na dłuższa chwilę. Nie chciałbym drzwi jakoś zamykać – liczę, że Marcin się podniesie. Ja trochę nie poznaje Wrzoska od dłuższego czasu. Coś mu się w głowie poprzestawiało na tyle mocno i dziwnie, że ja tego chłopa nie rozumiem. A na potwierdzenie mój słów mógł parę innych osób wymienić. Szczególnie, że u nas naprawdę miał dobrze, więc nie rozumiem chęci takiej pokazania się.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Martin Lewandowski o Don Kasjo: Nagradzamy tych co wygrywają, znajdzie mnie na insta! Zaskoczeni?

Martin Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o pojedynek Marcina Wrzoska na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem Życińskim.

Piękne zachowanie! Remi Gruchała zawodnik MMA VIP przekazał pieniądze z walki na Różaland! Co wy na to?

To jest piękne zachowanie! Remi Gruchała spotkał się z Marcinem Różalskim, bowiem swoją wypłatę za walkę przekazuje na Rożaland. Mamy nadzieje, że takich akcji będzie coraz więcej.