MMA PLKSWMartin Lewandowski o przyszłości KSW: Są bardzo ambitne plany…

Martin Lewandowski o przyszłości KSW: Są bardzo ambitne plany…

Plany ulegną zmianie? Tego nie możemy wykluczyć, bo w Polsce i na świecie już mówi się o kolejnej fali, a to spowoduje rygorystyczne obostrzenia. Już od jakiegoś czasu mówiło się o drugiej gali KSW w Chorwacji, lecz plany zapewne ulegną zmianie. 

Najbliższa gala największej organizacji w naszym kraju odbędzie się siedemnastego lipca. W walce wieczoru 62 edycji zobaczymy starcie pomiędzy Szymonem Kołeckim (9-1), a Akopem Szostakiem (4-3). Podopieczny Mirosława Oknińskiego jest zdecydowanym faworytem bukmacherów.

Lewandowski: Na najbliższe pół roku mamy czasami trzy warianty!

Martin Lewandowski w rozmowie z Super Expressem zdradził jakie mają plany. Jeden z właścicieli KSW przekonuje, że mają już trzy warianty i posiadają ambitne plany na najbliższe pół roku.

Na najbliższe pół roku mamy czasami trzy warianty niektórych gal. Od gali w studiu, przez galę pośrednią do dużej. Reagujemy na to co się dzieje. Mamy kilka wariantów i są bardzo ambitne plany na najbliższe pół roku.

Lewandowski nie może doczekać się pierwszej gali na terytorium Niemiec. Jak zapewnia takie założenia były już w poprzednim roku.

Planujemy swój debiut w Niemczech i to też już przekładamy chyba drugi rok z rzędu. Jedna z gal miała się odbyć w bardzo ciekawym, interesującym miejscu, ale musieliśmy w tym roku zrezygnować z jej organizacji i przenieśliśmy ją na kolejny rok. Zobaczymy co czas pokaże.

Zobacz także:

Medusa stoczy następną walkę w FAME MMA? Zna już przeciwnika i datę! [WIDEO]

Adrian Salamon w mediach społecznościowych zdradził, że już niebawem stoczy swoją drugą walkę w mieszanych sztukach walki. Popularny ”Medusa” już w tym momencie zna datę i przeciwnika.

Łukasz Różański nie chce rewanżu z Szpilką: Mnie interesuje mój dalszy rozwój! Dobrze mówi?

Łukasz Różański (14-0, 13 KO) wypowiedział się o potencjalnym rewanżu z Arturem Szpilką (24-5, 16 KO). Rzeszowianin zapewnia, że ich drugie starcie w obecnej sytuacji nie ma sensu. Różański celuje w jeszcze większe wyzwanie.