MMA PLFAME MMAMedusa stoczy następną walkę w FAME MMA? Zna już przeciwnika i datę! [WIDEO]

Medusa stoczy następną walkę w FAME MMA? Zna już przeciwnika i datę! [WIDEO]

Adrian Salamon w mediach społecznościowych zdradził, że już niebawem stoczy swoją drugą walkę w mieszanych sztukach walki. Popularny ”Medusa” już w tym momencie zna datę i przeciwnika.

Do wyczekiwanego debiutu 22-latka doszło w czerwcu 2019-roku. ”Medusa” na FAME MMA 4 w Częstochowie miał do wyjaśnienia konflikt z Piotrem Knasiem. Podopieczny Grzegorza Szulakowskiego pokazał się z efektownej strony. Adrian w drugiej rundzie (balachą) poddał rywala.

Medusa poznał rywala i datę! 

Adrian Salamon w drugiej połowie 2021 roku stoczy swoją następną walkę w MMA. ”Medusa” w mediach społecznościowych zdradził, że zna już datę oraz przeciwnika. Będzie to zapewne drugi start w FAME MMA.

Warto dodać, że jeszcze nie tak dawno ”Medusa” odczuwał skutki  zakażenia koronawirusem. 

Miałem. I dużo osób mi mówiło, że nie badałem, więc nie miałem. A ostatnio sobie zrobiłem badania na przeciwciała i wyszło, że miałem (…) Nie miałem smaku, nie miałem węchu, jakaś gorączka, bóle mięśni. Przeszło mi, było już okej, zrobiłem sobie samoizolację, nie wychodziłem z domu przez bardzo długi okres czasu. Myślę, że dłużej niż ta cała kwarantanna, później pojechałem do ”Szuliego” sobie potrenować, robiliśmy sobie luźne treningi i po tygodniu zaczęło mnie coś uwierać (pokazuje na klatkę piersiową), nie mogłem oddychać. Dostałem takiego płytkiego oddechu i w panikę wpadłem. Do szpitala pojechaliśmy i tam wyszło, że mam powikłania i walczę z tym (..) Ciężko, zrobię trzy pompki i dyszę. Słabo, bo już byłem nakręcony na walki, u ”Szuliego” byłem. Chciałem wynająć mieszkanie na rok, być tam w gazie, pokazać co potrafię. Uważam, że wygrałem walkę, ale nie pokazałem 100% siebie przez zbijanie tych 20-kilogramów. I chciałbym, aby ludzie zobaczyli taką prawdziwą furię Medusy.        

Zobacz także:

Dwóch Murańskich zawalczy na gali Najmana? „Musisz Marcinku trochę posmarować!”

To byłoby spore zaskoczenie! O walce Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem wspomina się od dłuższego czasu. A co, gdyby na trzeciej edycji MMA VIP wystąpił również jego syn – Mateusz Murański? ”Muran” zabrał głos w tej sprawie na instagramie.

Tomasz Sarara przed KSW 62 trenuje jak Van Damme w Kickboxerze [WIDEO] Widzieliście?

Tomasz Sarara jest tuż przed swoim debiutem w formule MMA, do którego dojdzie na najbliższej gali KSW 62. Polski kickboxer w jednej z najważniejszych walk tej imprezy zmierzy się z Vladimirem Tokiem, dla którego będzie to drugi pojedynek w formule MMA.