MMA PLKSWMartin Lewandowski o możliwych restrykcjach: Liczę na rozsądek kibiców!

Martin Lewandowski o możliwych restrykcjach: Liczę na rozsądek kibiców!

Już takie rzeczy dzieją się choćby u naszych sąsiadów. Tym samym możemy spodziewać się następnych podziałów również w Polsce. Mowa o nowych restrykcjach, które pojawią się chociażby przy wydarzeniach sportowych. W tej sprawie głos zabrał Martin Lewandowski, który prosi kibiców o rozsądek.

Lewandowski

Co ciekawe do takich restrykcji może dojść już przy ostatniej gali KSW w 2021 roku. 65 edycja będzie miała miejsce osiemnastego grudnia w Gliwicach. W walce wieczoru zobaczymy starcie mistrzów! Mamed Khalidov (35-7-2) skrzyżuje rękawice z Roberto Soldiciem (19-3).

Ponadto dojdzie do wyczekiwanego rewanżu w kategorii piórkowej. Daniel Torres (12-4) będzie chciał udowodnić, że wynik pierwszej walki z Salahdinem Parnasse (15-1-1) nie był przypadkiem.

Martin Lewandowski: Liczę na rozsądek kibiców, że będą zaszczepieni!

Wszystko na to wskazuje, że już w grudniu galę KSW 65 z bliska będą mogły głównie oglądnąć osoby zaszczepione. Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mymma.pl skomentował zaistniałą sytuację i prosi kibiców o rozsądek.

Czekamy, czy nic tam się nie wydarzy z publiką. Bo teraz były takie ustalenia, że było 75% ludzi niezaszczepionych, 25% zaszczepionych i nie wiadomo, czy teraz ten suwak się nie zmieni. Może spowodować lekką zmianę, ale to już wtedy liczę na rozsądek kibiców, że będą zaszczepieni i że nie będzie problemu. Nie chodzi o samo szczepienie, tylko o ten paszport covdowy (..) Nie chcę tutaj pisać żadnych czarnych scenariuszy, ale jeżeli ktoś jest niezaszczepiony, a wybiera się, to żeby sobie po prostu przemyślał tę sprawę w takim sensie, żeby może jednak się, po pierwsze, zaszczepił. A jeżeli nie, żeby miał kolegę zaszczepionego, który kupi od niego bilet. To nie jest uzależnione od nas. Austria. To jest przypadek kraju, który graniczy z wieloma innymi i nic się tam takiego nie dzieje, a ci wprowadzili pełny lockdown z tego, co słyszałem. Możesz pojechać tylko na zakupy, do lekarza i do pracy.

Zobacz także:

Wielkie problemy zdrowotne Jacka Murańskiego po FAME MMA 12! Czekają go aż 3 operacje! Co teraz?

To nie brzmi dobrze. Jacek Murański w mediach społecznościowych wyznał, że jest po pełnej diagnostyce. Już niebawem czekają go aż trzy operacje. ”Muran” zdradził również co mu dokładnie dolega.

Kawulski krytycznie o walce ”Bestii” na FAME MMA 12: Przeszedł metr koło mnie i miał zadyszkę! Zaskoczeni?

Pojedynek Piotra „Bestii” Piechowiaka z Krzysztofem Radzikowskim wywołał ogromną wrzawę w Ergo Arenie podczas gali FAME MMA 12. Zawodnicy zostawili dużo zdrowia w trakcie 9-minutowej batalii, co spotkało się z niesamowitym feedbackiem ze strony. Nie wszyscy byli jednak zachwyceni tym starciem. „Przeszedł koło mnie i miał zadyszkę” – podsumował występ Piechowiaka Maciej Kawulski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis