MMA PLFAME MMAWielkie problemy zdrowotne Jacka Murańskiego po FAME MMA 12! Czekają go aż 3 operacje!

Wielkie problemy zdrowotne Jacka Murańskiego po FAME MMA 12! Czekają go aż 3 operacje!

To nie brzmi dobrze. Jacek Murański w mediach społecznościowych wyznał, że jest po pełnej diagnostyce. Już niebawem czekają go aż trzy operacje. ”Muran” zdradził również co mu dokładnie dolega.

Murański

Debiut Jacka Murańskiego cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wydawało się, że dojdzie do niego na drugiej edycji Elite Fighters. Ostatecznie Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i wystąpił w extra fighcie na FAME MMA 12. Murański w czwartej odsłonie został zdyskwalifikowany.

Murański zabiera głos: Kawa na ławę!

Jacek Murański poinformował o obecnej sytuacji. ”Murana” czekają trzy operacje.

No to : ” KAWA NA ŁAWĘ ” . Jestem już po pełnej diagnostyce w Poznaniu w Klinice REHASPORT ” gdzie skierowany zostałem przez Federację @famemmatv I czekam na w sumie 3 operacje !!! Do wszystkich niedowiarków, obśmiewaczy i zwykłych hejterów- jutro będę miał zszywany zerwany ( nie naderwany lecz ZERWANY !!!) biceps lewej ręki. Następny pod nóż idzie prawa noga ( zerwane więzadło) , a na koniec pod nóż idzie łokieć prawej ręki . Także walczyłem z jedną sprawną w pełni kończyną 😉 a jest to moja slabsza lewa noga . Teraz już wiem czemu gilotyna zapięta lewą ręką z zerwanym bicepsem nie mogła się udać ( chirurg powiedział mi , że w lewej ręce miałem siły tyle co małe dziecko ) , gdyż w normalnych okolicznościach w tej mojej gilotynie głowa tańculi zostałaby na AMEN ) . Teraz już wiem czemu nie mogły dojść do celu ( czyli kolan tańculi) moje frontowe kopnięcia….zerwane więzadła. … Mimo wszystko szkoda, gdyż mimo, że rozpadałem się podczas walki na części a mózg przeszywał mi wściekły ból , to w 5rundzie na pewno byłaby wojna o WSZYSTKO , byłby ogień 😡 a wtedy wszystko jest możliwe. Ps . I tak już osobiście- ktoś taki jak tchórz marcin najman ma czelność mnie oceniać….Naprawdę ? Przecież ten typ po 1 ) z takimi urazami nie wyszedłby do walki. A po 2 ) jeżeli już by wyszedł to tylko po wypłatę …🤣😂🤣gdyż po pierwszym uderzeniu tańculi szukałby poddania. Lub szukałby sędziego Jarosza z okrzykiem ” ałła ałła ałła ” . A za głosy poparcia i głosy rozsądku bardzo dzìekuję.

No to : " KAWA NA ŁAWĘ " . Jestem już po pełnej diagnostyce w Poznaniu w Klinice REHASPORT " gdzie skierowany zostałem…

Posted by Jacek Muranski on Tuesday, November 23, 2021

Zobacz także:

Wielki powrót do KSW? Mateusz Borek ponownie w roli konferansjera!

Jesteśmy świadkami małego trzęsienia ziemi na rynku polskiego MMA. Po wielu latach współpracy, największa organizacja w Europie opuszcza Polsat i przenosi się na platformę Viaplay.

Konrad Niewolski wyśmiewa i komentuje walkę Murańskiego: To pozer, nigdy nie walczył! Widzieliście?

Tu jest ostry i prawdziwy konflikt! Konrad Niewolski zabrał głos po przegranej Jacka Murańskiego, który stoczył pierwszą walkę. ”Muran” wystąpił w extra fightcie na FAME MMA 12 w Ergo Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis