MMA PLFAME MMAMarta Linkiewicz o sytuacji z Karoliną Owczarz: Szkoda, że tak wyszło!

Marta Linkiewicz o sytuacji z Karoliną Owczarz: Szkoda, że tak wyszło!

Marta Linkiewicz podczas wczorajszej konferencji FAME MMA 13 została zapytana o ostatnie słowa Karoliny Owczarz. ”LinkiMaster” nie ukrywała, że jest rozczarowana całą sytuacją, bowiem liczyła na następne sparingi z zawodniczką KSW.

Linkiewicz

Linkiewicz w najbliższą sobotę w Gliwicach stanie do obrony pasa. 25-latka zmierzy się z Karoliną ”Way Of Blonde” Brzuszczyńską, która stanie przed taką szansą po dwóch zwycięstwach w FAME MMA. Trzeba przyznać, że Linkiewicz zrobiła duży progres – co mogliśmy zauważyć chociażby przy starciu z Kamilą ”Kamiszką” Wybrańczyk.

Marta Linkiewicz: Wydaje mi się, że nie powiedziałam nic złego!

Marta Linkiewicz (4-1) podczas konferencji została zapytana o ostatnie słowa Karoliny Owczarz.

Wydaje mi się, że nie powiedziałam nic złego. Nawet na “Cage’u” mówiłam, że Karolina bardzo dobrze się zaprezentowała i wydaje mi się, że ona mogła nie być przygotowana na odzew, który nastąpił w mediach społecznościowych. Szkoda, że tak wyszło. Myślę, że Karolina nie widziała tego “Cage’a”, bo ja nie powiedziałam nic złego. Po prostu szkoda, że nie przyjdzie do mnie na sparingi. Ja wiem jak funkcjonuje internet i jeżeli mam się o coś obrażać.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Mistrz Glory w ostrych słowach po walce Wrzosek-Hari II: Byłem wstrząśnięty, to hańba dla tego sportu! Co wy na to?

Rico Verhoeven (59-10, 19 KO) mistrz Glory w kategorii ciężkiej zabrał głos po sobotniej walce Arkadiusza Wrzoska (14-5, 8 KO) z Badrem Harim (106-16, 92 KO). Holender jest rozczarowany sytuacją, która miała miejsce w Belgii.

Glory wydaje obszerne oświadczenie po walce Wrzosek-Hari II: Próbowano zepsuć wizerunek sportu! Widzieliście?

Największa organizacja kickboxingu na świecie postanowiła opublikować obszerne oświadczenie po walce Arkadiusza Wrzoska (14-5, 8 KO) z Badrem Harim (14-5, 8 KO). Glory zapewnia, że potępiają takie zachowanie, a na dniach zastosują najsurowsze sankcje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis