MMA PLNajnowszeCiekawostkiMariusz Wach zadebiutuje w MMA? Przeciwnikiem podopieczny Oknińskiego?!

Mariusz Wach zadebiutuje w MMA? Przeciwnikiem podopieczny Oknińskiego?!

Mirosław Okniński za pośrednictwem swojego Instragrama poinformował o kolejnym starciu swojego podopiecznego, Kamila Mindy (8-4). Nadmienić trzeba, że jego rywalem ma być…Mariusz Wach!

Kamil Minda trenuje w Akademii Sportów Walki Wilanów. Walczył w takich federacjach jak OKTAGON, czy FEN. Ostatnio było dość głośno o jego spięciu z “Apteką”. “King Kong” występuje w wadze ciężkiej i ma 188cm wzrostu.

Mariusz Wach (36-9) to pięściarz, który ma w swoim dorobku chociażby pas wagi ciężkiej WBC. Przyszło mu stawać do walki z naprawdę świetnymi szermierzami na pięści. Krzyżował rękawice z Wladimirem Klitschko, Dillianem Whyte, czy Aleksandrem Powietkinem.

Mariusz Wach pod naciskiem Kamila Mindy!

Zawodnik MMA wypowiedział się na temat walki “Ferrari” vs. “Łaszczyk”. Stwierdził, że Kamil Łaszczyk dostał prezent od sędziego, który za szybko przerwał pojedynek. Dodał także, że MMA pokonuje boks i samemu chętnie sprawdziłby się w takiego typu zestawieniu. Uznał, że idealnym oponentem byłby “Wiking”.

“Ferrari” został skrzywdzony. Walka została za szybko przerwana. (…) Jest jedna bardzo ważna rzecz, która mnie cieszy. MMA pokonuje boks! Zwykły amator, który trenuje od czasu do czasu, wychodzi do walki z zawodowcem i to jednym z najlepszych w kraju i nie dość, że walczy to go jeszcze pokonuje. Wygrywa z nim. To jest piękno MMA. Ja też chętnie bym się sprawdził w takiej konfrontacji, najlepiej z jakimś bokserem o dobrych warunkach fizycznych. Jest taki jeden u nas w Polsce i nazywa się Mariusz Wach.

Ponadto, podopieczny “Łowcy Skór” wrzucił na swojego facebooka film ze swojego tarczowania. Tytuł wideo brzmi “Mariusz Wach jak forma? Bo ja już trenuję!”.

Mariusz Wach jak forma? Bo ja już trenuje🥊 Jak to mówi trener Marek Antosiewicz " Bo wychowała mnie piwnica nie ulica " 😆😆Mirek Okniński Akademia Sportów Walki Wilanów RFA Adam Nalazek

Posted by Kamil Minda on Sunday, February 5, 2023

Oficjalnie?

Mirosław Okniński przekazał, że niedługo się dowiemy w jakiej federacji ujrzymy to zestawienie! Czy kolejny pięściarz wystąpi w formule MMA? Był już Szpilka, był Łaszczyk, ma być Wach…czy ujrzymy także i Adamka?

Zobacz także:

Fedor po przejściu na sportową emeryturę: Chcę być zapamiętany jako skromny zawodnik

Fedor Emelianenko i mieszane sztuki walki to od minionego weekendu już przeszłość. Rosjanin jest już zawodnikiem nieaktywnym, a po przejściu na sportową emeryturę opowiedział dziennikarzom jak chce zostać zapamiętany.

Będzie sparing Najman-Boxdel w Częstochowie? ”El Testosteron” przyjmuje wyzwanie!

Dojdzie do sparingu pomiędzy Marcinem Najmanem, a Michałem Baronem? Tego nie możemy wykluczyć. ”Boxdel” na kanale ”Aferki” wyznał, że nigdy nie dojdzie do jego walki z Marcinem Najmanem na żadnej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis