MMA PLNajnowszeBoxdelBędzie sparing Najman-Boxdel w Częstochowie? ”El Testosteron” przyjmuje wyzwanie!

Będzie sparing Najman-Boxdel w Częstochowie? ”El Testosteron” przyjmuje wyzwanie!

Dojdzie do sparingu pomiędzy Marcinem Najmanem, a Michałem Baronem? Tego nie możemy wykluczyć. ”Boxdel” na kanale ”Aferki” wyznał, że nigdy nie dojdzie do jego walki z Marcinem Najmanem na żadnej gali.

To jednak nie koniec, bowiem jeden z właścicieli FAME MMA wyznał, że w tej sytuacji jest otwarty na sparing z byłym pięściarzem.

I w ogóle Marcin Najman, który się wypowiada na temat mojego brzucha… Każdy ma prawo się wypowiadać na temat mojej formy. Tylko Najman Ty się ku*** nie wypowiadaj na temat mojego brzucha, bo Ty jesteś sam w wadze ciężkiej – głównie przez swój brzuch, więc zamknij p**** (śmiech). Nigdy nie zawalczę z Marcinem Najmanem na żadnym wydarzeniu, w którym mógłby zarobić jakiekolwiek pieniądze. Mogę nawet jutro jechać do Scouta do Częstochowy tam gdzie jesteś. Dawaj bijemy się w MMA, napier**** się. Z racji, że masz walkę, to ubierz kask i lejmy się. Nagrajmy wideo i wrzucimy na twitter nawet, żeby Cię nie forsować na YouTubie. Zapraszam serdecznie, bijmy się. Uderzmy się, tylko nigdy nie będziesz bił się ze mną na żadnym wydarzeniu medialnym, bo po prostu nie pozwolę Ci na to.

Wypowiedź Boxdela:

Najman odpowiada!

Marcin Najman postanowił szybko odpowiedzieć! ”El Testosteron” przyjmuje wyzwanie i jest gotowy na sparing z Michałem ”Boxdelem” Baronem. Najman podał nawet dokładną datę, kiedy może do tego dojść jeśli oczywiście ”Boxdel” dotrzyma słowa i przyjedzie do Częstochowy.

 Bąbel, bąbel znany opi**** kogutów. Czyżby naprawdę okazał się mężczyzną? To co mówisz, to miód na moje serce. Ty naprawdę ze mną zawalczysz? Mówisz, masz! Nie interesują mnie żadne gale, gaże – przyjedziesz i się pona****. Teraz tak. Do walki ze starym Murańskim ja nie mogę toczyć żadnych pojedynków pod rygorem bardzo dużej kary umownej. Ja za Ciebie złotówki nie zapłacę grubasie, więc jestem do dyspozycji od razu po walce. Dlatego nie ma co zwlekać, co czekać. Umówmy się na sztywno w 20 marca w Scoutcie. Reguły jakie tylko chcesz – rękawice, bez rękawic. Nigdy nie założę kasku do walki z Tobą i to jest mój jedyny warunek, że Ty też tego kasku nie będziesz miał. I to wszystko, ja mam tylko jeden warunek. Nie ma żadnych kasków! 20 marca, zapraszam Cię serdecznie.            

Odpowiedź Najmana:

Zobacz także:

Czy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Czy Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak chciał walczyć dalej z Boxdelem na minionej gali FAME 17, która w piątek odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie? W sieci jest nagranie pokazujące rozmowę sędziego Piotra Jarosza z Pawłem Jóźwiakiem tuż przed rozpoczęciem trzeciej rundy.

Rafał Jackiewicz mocno komentuje tłumaczenia Ferrariego: Seria wymówek garbusa! Widzieliście?

Rafał Jackiewicz zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowym main evencie FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Amadeusz Roślik w formule MMA skrzyżował rękawice z Kamilem Łaszczykiem. Doświadczony pięściarz postanowił mocno skomentować tłumaczenia ”Ferrariego”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis