MMA PLKSWMariusz Pudzianowski zdradził dlaczego jeszcze nie doszło do walki z De Friesem!

Mariusz Pudzianowski zdradził dlaczego jeszcze nie doszło do walki z De Friesem!

Mariusz Pudzianowski (17-7) w mediach społecznościowych postanowił odpowiedzieć na często pojawiające się komentarze. Mowa oczywiście o walce weterana KSW z aktualnym mistrzem wagi ciężkiej – Philem De Friesem (22-6).

Pudzianowski

De Fries kolejny raz udowodnił, że jest niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej. Brytyjczyk kolejny raz tytuł obronił na ostatniej gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. Phil szybko, bo już w pierwszej rundzie poddał Ricardo Prasela.

Pudzianowski swój ostatni pojedynek odnotował dwudziestego ósmego maja na KSW 70 w Łodzi. Mariusz w niecałe dwie minuty znokautował Michała Materlę.

Tak to wyglądało:

Pudzianowski zabiera głos!

Mariusz Pudzianowski (17-7) zabrał głos! Weteran KSW zdradził, dlaczego nie doszło jeszcze do jego starcia z Philem De Friesem (22-6).

Piszecie dużo, że De Fries, że to i tamto. Na chwilę obecną trzy rundy razy pięć daję radę. Na pięć jeszcze nie. Musi dorosnąć to. Wiem, że byście chcieli, ale na wszystko przyjdzie czas i pora. Jeszcze parę miesięcy potrzebuję, żeby te pięć rundek zrobić. To nie jest hop.

Całe wideo poniżej:

06:20am 🏃🏿‍♂️🏃🏿‍♂️🏃🏿‍♂️🏃🏿‍♂️ 🌨🌨🌨 pogoda butelkowa troszkę ale co mi tam 🤜🤛#betfanreklamaNa pięć rund. 5 x 5min muszę jeszcze popracować. To nie takie proste wytrzymać tyle rund. !!!zapracuje i na to!!!

Posted by Mariusz Pudzianowski on Wednesday, September 14, 2022

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski zapytany o walkę z Denisem Załęckim! Popularny ”Juras” zabiera głos! Widzieliście?

Łukasz Jurkowski (17-12) na twitterze został zapytany o potencjalny pojedynek z Denisem Załęckim. Popularny ”Juras” postanowił odpowiedzieć.

Vaso Bakocević przed walką z Murańskim: Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski. Ludzie go nienawidzą i chcą, żebym go.. Co wy na to?

Znany z walk w KSW i Bellatorze Vaso Bakocević będzie rywalem Mateusza Murańskiego w co-main evencie gali MMA Attack 4 w Będzinie. Przyjmując ofertę od polskiej organizacji, “Psychopata” nie spodziewał się, że będzie faworytem kibiców, którzy tłumnie piszą do niego z życzeniami zwycięstwa nad “Młodym Muranem”. – Ludzie nienawidzą tego gościa i chcą, żebym urwał mu głowę. I tak bym to zrobił! – zapewnia 33-letni Bakocević.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis