MMA PLNajnowszeMMA AttackVaso Bakocević przed walką z Murańskim: Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski. Ludzie go nienawidzą i chcą, żebym go..

Vaso Bakocević przed walką z Murańskim: Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski. Ludzie go nienawidzą i chcą, żebym go..

Znany z walk w KSW i Bellatorze Vaso Bakocević będzie rywalem Mateusza Murańskiego w co-main evencie gali MMA Attack 4 w Będzinie. Przyjmując ofertę od polskiej organizacji, “Psychopata” nie spodziewał się, że będzie faworytem kibiców, którzy tłumnie piszą do niego z życzeniami zwycięstwa nad “Młodym Muranem”. – Ludzie nienawidzą tego gościa i chcą, żebym urwał mu głowę. I tak bym to zrobił! – zapewnia 33-letni Bakocević.

Vaso Bakocević przed walką z Murańskim: Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski. Ludzie go nienawidzą i chcą, żebym go..
Foto: Vaso Bakocević przed walką z Murańskim: Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski. Ludzie go nienawidzą i chcą, żebym go..

Mateusz Murański (MMA 4-2) podjął się największego wyzwania w dotychczasowej przygodzie ze sportami walki. 24 września na gali MMA Attack 4 w Będzin Arena popularny freak-fighter znany z występów w Fame MMA zmierzy się z zawodowcem mającym na koncie ponad 60 pojedynków.

Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski od ludzi, którzy nienawidzą tego gościa i chcą, żebym go zabił. Nie wiem dlaczego tak jest. Dla mnie on wygląda na normalnego człowieka, ale jeśli mam być szczery, to zwisa mi to. Murański może sobie być najmilszym gościem na świecie, a ja i tak dam mu w mordę i będę próbował pozbawić go głowy. Taka moja rola! Znacie mnie i wiecie jaki jestem. Nie odczuwam żadnych wyrzutów sumienia w niczyim kierunku. Kiedy zamyka się klatka, ja robię swoje. Chcę nie tylko wygrać, ale też zrobić to w maksymalnie brutalny sposób, żeby cieszyli się wszyscy ci chorzy ludzie, którzy lubią to oglądać.

– mówi Vaso Bakocević.

Bilety na galę MMA Attack 4 są dostępne w serwisie KupBilecik.pl. Na imprezie zagra DJ Hazel. Transmisja z gali MMA Attack 4 tylko w systemie PPV na www.mma-attack.pl oraz WP Pilot, a także FITE TV poza granicami Polski.

[Informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis