MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukMarcin Różalski o konflikcie Załęckiego z Omielańczukiem: Użył za grubych słów!

Marcin Różalski o konflikcie Załęckiego z Omielańczukiem: Użył za grubych słów!

Marcin Różalski w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o konflikcie pomiędzy Denisem Załęckim, a Danielem Omielańczukiem. Popularny ”Różal” zapewnił, że ”Bad Boy” użył za grubych słów!

”Bad Boy” podczas pierwszej konferencji High League 6 zdradził, że jeszcze w tym roku może dojść do jego starcia z byłym zawodnikiem UFC.

Chodziło o to, że on miał walkę w KSW. Tak to byśmy już walczyli w marcu, ale będziemy walczyć w czerwcu na 99 procent. Boks, małe piąstkówki i go wyjaśnię raz dwa. Ja się zgadzam, on też, chyba że wymięknie i będzie gadał, że MMA, albo będzie płakał o K-1. Ja nie będę ryzykował. Źle kopnę i nie będę później gadał, że przegrałem przez kontuzję. Nie chcę zawodzić kibiców, przegrywać przez kontuzję.

Różalski komentuje!

Marcin Różalski w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o konflikcie pomiędzy Denisem Załęckim, a Danielem Omielańczukiem.

Nie podoba mi się, bo i Daniel jest moim bardzo bliskim kolegą i Denis jest moim znajomym. Nie podobała mi się ta cała historia, była ona niepotrzebna. Daniel powiedział, że według niego Denis nie miał kontuzji. Denis uważam, że użył za grubych słów i źle się bardzo wypowiedział, co było niesmaczne i niefajne. Każdy ma swój temperament. Czy walka ta ma sens? Kurcze, nie wiem. Jeżeli chcą się bić, jeżeli chcą w ten sposób to wytłumaczyć.

Zobacz także:

Jake Paul zabiera głos na temat sprzedaży PPV po walce z Furym! Będziecie zaskoczeni! Co wy na to?

Jake Paul postanowił wypowiedzieć się na temat sprzedaży PPV po walce z Tommym Furym. Powiedział, że sprzedaż wyniosła 500 tysięcy subskrypcji PPV.

Babić chwali nasz kraj przed starciem w Rzeszowie: Ciągle wojujemy z Polakami! Widzieliście?

Alen Babic (11-0, 10 KO) nie może doczekać się następnego pojedynku. Reprezentant Chorwacji już dwudziestego drugiego kwietnia zawalczy w Polsce, a dokładnie w Rzeszowie. Babić zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO), a w stawce pojawi się tytuł WBC kategorii bridger. Babić postanowił pochwalić nasz kraj.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis