MMA PLBellatorDebiut Romero w Bellatorze. Będzie hitowe starcie dwóch nowych nabytków?

Debiut Romero w Bellatorze. Będzie hitowe starcie dwóch nowych nabytków?

Cały świat czeka na debiut Yoela Romero w Bellatorze. Kubańczyk to były pretendent do tytułu mistrzowskiego w dywizji średniej, który swoją karierę zamierza kontynuować w wyższej dywizji wagowej.

Debiut Romero w Bellatorze

Romero kontrakt z organizacją Bellator MMA podpisał na początku tego tygodnia. Był wolnym agentem od 4 grudnia, kiedy to UFC rozwiązało z nim kontrakt.

Kiedy już Romero jest zawodnikiem organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera, świat zastanawia się nad jego debiutem. A ten może być hitowy!

Debiut Romero w Bellatorze. Będzie hitowe starcie dwóch nowych nabytków?

“Żołnierz Boga” zdradził, z kim najprawdopodobniej zmierzy się w pierwsze walce dla Bellatora. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to fani zobaczą hitowe starcie piekielnie mocno bijących zawodników:

“Przywoływane nazwiska to tylko spekulacje, bo o pewnych rzeczach nie mogę na razie mówić. Ale jest 90% szans, że będzie to Anthony Johnson. On najprawdopodobniej będzie moim pierwszym rywalem. To walka, z której wszyscy będą zadowoleni.” – przyznał Romero w rozmowie z ESPN.

Dla Anthonyego Johnsona najbliższa walka będzie powrotem do zawodowego MMA. “Rumble” nie walczył bowiem od kwietnia 2017 roku, kiedy to przegrał starcie o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC z Danielem Cormierem.

Kto według Was wygrałby pojedynek: Anthony Johnson vs Yoel Romero.

Zobacz także:

Szpilka zawalczy o pas mistrza świata? Ma jednak do zbicia dużo kilogramów!

Czy Artur Szpilka zawalczy o pas mistrza świata? Pojawił się pomysł, by “Szpila” wszedł do ringu na walkę o tytuł mistrzowski WBC w wadze cruiser. Pytanie tylko – czy polski pięściarz jest w stanie zrobić wagę do tego limitu?

Szeremeta przed walką z GGG: Tym zwycięstwem chcę zapewnić moim dzieciom lepsze życie

Kamil Szeremeta przed walką z GGG rozmawiał z Super Expressem, któremu przedstawił oczekiwania przed konfrontacją z Giennadijem Gołowkinem.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [18-20.12.2020]

Bieżący rok zbliża się już do końca. W najbliższy weekend odbędą się m.in. ostatnie tegoroczne gale KSW i UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis