MMA PLOktagonMarcin Naruszczka zawalczy o pas OKTAGON MMA! Starcie z udziałem Polaka już w lipcu!

Marcin Naruszczka zawalczy o pas OKTAGON MMA! Starcie z udziałem Polaka już w lipcu!

Mamy świetną wiadomość z Czech! Polak Marcin Naruszczka zawalczy o pas mistrzowski czeskiej organizacji OKTAGON MMA! Podopiecznego Mirosława Oknińskiego czeka poważne wyzwanie!

Marcin Naruszczka OKTAGON MMA

Walka z udziałem Naruszczki odbędzie się już 24 lipca na gali OKTAGON MMA 26. Starcie to zostało już oficjalnie potwierdzone.

Marcin Naruszczka zawalczy o pas OKTAGON MMA! Starcie z udziałem Polaka już w lipcu!

Naruszczka zmierzy się z aktualnym mistrzem wagi średniej OKTAGON MMA – Karlosem Vemolą. Starcie to będzie walką wieczoru następnej gali OKTAGON MMA:

Marcin Naruszczka nie przegrał ostatnich czterech walk. W maju tego roku zaliczył natomiast efektowny debiut w czeskiej organizacji, gdzie na gali OKTAGON MMA 24 znokautował w drugiej rundzie Ericva Spicely.

Teraz Polak zmierzy się z posiadaczem tytułu mistrzowskiego wagi średniej – Karlosem Vemolą. Czeski “Terminator” jest związany z tą organizacją od 2019 roku i aktualnie znajduje się w serii czterech zwycięstw z rzędu, z których tylko jedna doszła do decyzji sędziowskiej.

Jak myślicie, czy Marcinowi Naruszcze uda się sztorm po pas wagi średniej organizacji OKTAGON MMA?

Zobacz także:

Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na Elite Fighters 1! Tata lub syn zamelduje się w klatce! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na premierowej gali organizacji Elite Fighters! Informację o występie Dresika oraz Murańskiego otrzymaliśmy od samej organizacji. Pozostała jedna kwestia nierozstrzygnięta – czy tym Murańskim, który wejdzie do klatki będzie Jacek czy Mateusz?

Fury i Wilder spotkali się twarzą w twarz przed trzecią walką. Bardzo długi staredown!

Czołowi zawodnicy wagi ciężkiej po raz trzeci spotkają się w ringu. Pierwsze starcie zakończyło się remisem, drugie wygrał Anglik. Teraz Fury i Wilder zawalczą po raz trzeci, ale najpierw zaliczyli aż 6-minutowy staredown.

MMA-VIP 2: Żurom vs Antykonfident, Pudzianowski vs Chic – wyniki

Wyniki gali MMA-VIP 2, na której zobaczyliśmy między innymi takie walki jak Żurom vs Antykonfident czy Krystian Pudzianowski vs Tomasz Chic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis