MMA PLElite FightersWarszawski Dresik zawalczy z Murańskim na Elite Fighters 1! Tata lub syn zamelduje się w klatce!

Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na Elite Fighters 1! Tata lub syn zamelduje się w klatce!

To już oficjalna wiadomość! Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na premierowej gali organizacji Elite Fighters! Informację o występie Dresika oraz Murańskiego otrzymaliśmy od samej organizacji. Pozostała jedna kwestia nierozstrzygnięta – czy tym Murańskim, który wejdzie do klatki będzie Jacek czy Mateusz?

Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim

W najbliższą niedzielę 20 czerwca organizacja Elite Fighters organizuje konferencję prasową przed swoją galą. To tam dowiemy się oficjalnie, którego z Murańskich zobaczymy w klatce.

Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na Elite Fighters 1! Tata lub syn zamelduje się w klatce!

“OFICJALNIE 🔥💥 Przeciwnikiem @warszawski_dresik będzie MURAN 😎💪🥊Zastanawiacie się pewnie czy chodzi o Mateusza czy o Pana Jacka 🤭😁 Odpowiedź już w niedzielę na naszej pierwszej konferencji prasowej 🔜🎥 Dostęp na www.konferencja.elitefighters.tv 🤛 #elitefighterspl #czaswalki

Co ciekawe, Mateusz Murański ma już za sobą dwie walki na zasadach MMA. W debiucie, który miał miejsce na gali FAME MMA 10 przegrał na punkty z Arkadiuszem Tańculą, a dwa tygodnie po tej walce wszedł do klatki Fight Exclusive Night, gdzie na gali FEN 34 wypunktował Epic Cheat Meala.

Jacek Murański z kolei nie miał jeszcze okazji pokazać swoich umiejętności w klatce.

Dla Warszawskiego Dresika walka na Elite Fighters także będzie debiutem w formule MMA. Wcześniej miał on zmierzyć się z Bonusem BGC na Punchdown, ale wypadł z wydarzenia z powodu nałożonej kwarantanny podczas pandemii COVID-19.

Zobacz także:

Fury i Wilder spotkali się twarzą w twarz przed trzecią walką. Bardzo długi staredown!

Czołowi zawodnicy wagi ciężkiej po raz trzeci spotkają się w ringu. Pierwsze starcie zakończyło się remisem, drugie wygrał Anglik. Teraz Fury i Wilder zawalczą po raz trzeci, ale najpierw zaliczyli aż 6-minutowy staredown.

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Czy wie kim jest gwiazda FAME MMA?

Jedna z największych gwiazd w historii mieszanych sztuk walki Conor McGregor udostępnia w mediach społecznościowych post Don Kasjo! Post ze zdjęciem zawodnika FAME MMA, na którym ten jest pijany!

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-20.06.2021]

Przed nami kolejny niezwykle interesujący weekend z MMA. Sprawdźcie co was czeka w naszym rozkładzie jazdy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis